Skocz do zawartości

System zapobiegajacy nurkowaniu przy hamowaniu NESA Suzuki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gr. na progu wychodzila mi ok 4.6 mm ale podczas mierzenia prgu trudno jest ustawic suwmiarke prostopadle do tarczy dlatego wynik moze byc zawyzony. Moja suwmiarka da sie zmierzyc bo szczeki maja wciecia ok 3mm.

 

No i po to jest to wcięcie. Przykładasz do tarczy tak, żeby mierzyć tylko powierzchnię pracującą a próg ma być właśnie w tym wcięciu, suwmiarkę przyłóż pod kątem. I nie zdejmując suwmiarki odczytujesz wynik i jest on jednoznaczny, nie wiem skąd u Ciebie te zafałszowania. Oczywiście mikrometrem wygodniej, ale i suwmiarką się da.

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz zmienilem pompe, pracuje inaczej lzej, klamka dochodzi do końca a hamulec ma wydajnosc porowynwalna do mojego bylego xt.

 

 

jak dla mnie jest niezbyt dobrze odpowietrzony ... raczej klamka nie powinna dochodzić do końca ... rozumiem że dochodzi do manetki ....

a może się czepiam ... hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr. na progu wychodzila mi ok 4.6 mm ale podczas mierzenia prgu trudno jest ustawic suwmiarke prostopadle do tarczy dlatego wynik moze byc zawyzony. Moja suwmiarka da sie zmierzyc bo szczeki maja wciecia ok 3mm.

 

Twoje problemy to zwyczajny brak praktyki w posługiwaniu się suwmiarką.

Poszukaj 2 nowe podkładki dla nakrętek M8, połóż te podkładki po obu stronach tarczy na powierzchniach zużytych i zmierz grubość tarczy z podkładkami a następnie zmierz grubość samych podkładek.

Różnica tych pomiarów da Ci dokładną grubość zużytej tarczy.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...