Skocz do zawartości

Kto kogo widział i gdzie?


pukuuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wspominałem taki watek istniał na innym forum, i ogólnie dobrze się rozwijał. Tak jak pisałem wyżej, wątek jest umieszczony w subforum "Opole", więc kojarzy się te osoby które są "dookoła komina". To jest tylko propozycja, jeśli osoby z opolskiego nie chcą, to nie ;) Pzdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wątek taki był na naszym lokalnym forum i tam się sprawdzał, bo byli tylko miejscowi. Tutaj raczej nie ma szans, ale zawsze możesz go założyć na lokalnym forum:

 

KLIK

 

Które już wisi jakiś czas na necie i kompletnie się nie rozwija, a ja nie mam chęci, żeby je ogarnąć do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum do którego podałeś link znam (jestem zarejestrowany) i myślę że taki temat będzie się sprawdzał, gdy tylko będzie więcej użytkowników.

 

Także dzięki za przypomnienie i "pokierowanie" mnie :buttrock:

 

Temat taki założę na naszym lokalnym forum, ten wątek możemy chyba zamknąć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pomysł wcale nie taki głupi ale trzeba by go troszkę rozszerzyć poza granice kraju. Widziałem grupę na motocylkach w Ohrydzie w Macedonii, jedyni Polacy jakich widziałem w tych okolicach, dość kawałek od domu. Współczucie mnie ogarnęło bo byłem autkiem z klimą a wiem co to za jazda w temperatyrach ponad 35stC na motocyklu. Rejestracje mieli z Prudnika i chyba Nysy, więcej nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe panie będąc w tą majówkę właśnie w Ohridzie w sumie naszą ekipą byliśmy tam może ze 2-3 godziny, polskich rejestracji na motocyklach widzialem kilkanascie! Na samym przejsciu granicznym z Albanią spotkaliśmy caały autobus polaków. W samej Albanii błądząc po szutrach mijaliśmy M3 na blachach PZ

Jakiś wysyp polaków na Bałkanach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wcale nie taki głupi ale trzeba by go troszkę rozszerzyć poza granice kraju. Widziałem grupę na motocyklach w Ohrydzie w Macedonii, jedyni Polacy jakich widziałem w tych okolicach, dość kawałek od domu. Współczucie mnie ogarnęło bo byłem autkiem z klimą a wiem co to za jazda w temperaturach ponad 35stC na motocyklu. Rejestracje mieli z Prudnika i chyba Nysy, więcej nie zauważyłem.

Tak to była nasza ekipa.Wszyscy [no prawie] znamy się z jakiegoś forum.A było 2 moto z Prudnika,2 moto na blachach nyskich,jeden z Legnicy,jeden z Poznania i jeden z Pionek koło Radomia.Był to nasz drugi etap naszej wycieczki.Spędziliśmy i pozwiedzaliśmy Macedonię przez cztery dni.Następnie dobiliśmy do wybrzeża w Albanii na trzy dni.Potem trzy dni w Czarnogórze i powrót do domu.Upały nam specjalnie nie przeszkadzają ,można się przyzwyczaić.Co roku latamy na Bałkany na przełomie czerwca i lipca.

 

W sumie było nas 7 motocykli i jedna rodzinka autem,czyli 14 osób.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dotarliśmy do wybrzeża Albanii, tyle , że kierunek był na południe, wybrzeżem na sam dół a potem jescze Grecja. Fajnie, że upały wam nie przeszkadzają. Ja w taką pogodę muszę ściągnąć kurtkę ale po 200km mam tak zjarane ręce, że ubieram ją znowu, Przy 37stC ( tyle teraz było a dochodziło do 39) to męczarnia jechać, tyłek odparzony, wszystko przegrzane, łącznie z mózgiem. Ostatnio w 14h jechałem z Zabrza na Dalmację, pogoda od porannego zimna do Dalmatyńskich upałów, chyba lepiej było jak wracałem bo całą HR, SLO i A lało, tyłek chłodzenie miał :biggrin: ech.... nie ma dobrej pogody na moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...