Skocz do zawartości

Waszym zdaniem, czyli RS 50 i RS 125.


buxior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i 4 miechy, miałem już skuter, jeżdżę po podwórku ZX9R taty.

Przyszedł czas zakupu czegoś z biegami :D

Prosiłbym Was o wasze zdanie co sądzicie na temat "sportowych" 50.

 

Pytałem się motocyklisty i powiedział mi, że lepiej jest kupić 125 jechać na stację, która mi ją zdławi i wyda papier z którym zarejestruje 125 na 50, a później zrobić A1 i odblokować (oczywiście wszystko chcę legalnie)

Miał może ktoś z Was "przyjemność" z taką rejestracją się spotkać ? Ile to by mogło kosztować ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się motocyklisty i powiedział mi, że lepiej jest kupić 125 jechać na stację, która mi ją zdławi i wyda papier z którym zarejestruje 125 na 50, a później zrobić A1 i odblokować (oczywiście wszystko chcę legalnie)

 

jak Twoim zdaniem ma wyglądać operacja "zdławienia" 125 w celu wydania "papiera"?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu jezdzilem prawie rok bez prawka - tyle ze wtedy byly troszke inne czasy moze.

Trudno mi w to uwierzyc, ale dzisiaj juz bym nie jezdzil jakos nielegalnie. :bigrazz:

Nie warto.

 

Swoja droga kumpel dal mi sie przejechac na jego RS125 i bardzo mi sie spodobalo :notworthy:

Naprawde niesamowicie sie tym nacieszylem. Banan od ucha do ucha, ciagnie to niezle :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat i 4 miechy, miałem już skuter, jeżdżę po podwórku ZX9R taty.

Przyszedł czas zakupu czegoś z biegami :D

Prosiłbym Was o wasze zdanie co sądzicie na temat "sportowych" 50.

 

Pytałem się motocyklisty i powiedział mi, że lepiej jest kupić 125 jechać na stację, która mi ją zdławi i wyda papier z którym zarejestruje 125 na 50, a później zrobić A1 i odblokować (oczywiście wszystko chcę legalnie)

Miał może ktoś z Was "przyjemność" z taką rejestracją się spotkać ? Ile to by mogło kosztować ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Legalnie to będzie 50 centymetrów i 45 km/h, później najwyżej A1. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś jeździło trochę 125/50 i przeważnie nie było z tym problemów. Mimo wszystko ryzyko jest spore i trzeba się zastanowić czy warto je podejmować.

 

IMHO bez przesady. Odblokowana 50 też jeździ żwawo, ujdzie jeszcze 70/50. Nie oszukujmy się, że przepisy są dobre i turlanie się 40 po mieście jest bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rejestracja 125 na motorower to przesada bo to ślepy zobaczy ze ściema, ja w cagivie daje 3 bieg dopiero przy 80 km/h, kup jakąs 70-80-tke, one chodzą jak komarki (dźwięk) a jakoś jadą bez odpychania się nogami,

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś jeździło trochę 125/50 i przeważnie nie było z tym problemów

 

teraz są te durne obowiązkowe przeglądy na motorower co 2 lata i bez znajomości nikt ci 125/50 nie podbije

 

Mimo wszystko ryzyko jest spore i trzeba się zastanowić czy warto je podejmować.

 

jak już uda ci sie przeskoczyć przegląd to toczyć sie te 50km/h nie szarżować, i będzie dobrze.....

 

IMHO bez przesady. Odblokowana 50 też jeździ żwawo, ujdzie jeszcze 70/50. Nie oszukujmy się, że przepisy są dobre i turlanie się 40 po mieście jest bezpieczne.

 

generalnie konsekwencje 80/50 i 125/50 są takie same więc w jedno bagno sie pakujemy :D

 

dławienie 49ccm do 45km/h to skrajny debilizm, potem wąska droga przelotówka, można jechać 90 a na przodzie jedzie motobi, czy sowa 45km/h i nie ma jak go wyprzedzić i trzeba sie wlec przez 20km z prędkościa 45km/h

 

ludzie dostają szewskiej pasji jak muszą jechać 45km/h, wyprzedzają na 3 cudują, jadąc na tym skuterze masz śmierć w oczach, połowa zajeżdża ci droge, jakbyś mógł jechać chociaż te 80km/h czułbyś sie bezpieczniej a tak jest masakra.......

 

do tego kompletne zero dynamiki, dławienie średnio zmniejsza moc do 2-3KM cięzko wyjechać z drogi podporządkowanej

 

ale chory kraj chore przepisy więc wszystko sie zgadza :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcie mam, olej w głowie też.

 

no to masz temat do przemyślenia

 

rozsądna rada: kup to, czym możesz legalnie jeździć. żadna przyjemność chować łeb niżej d..y na widok radiowozu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...