Skocz do zawartości

9.07-11.07 Nad morze :D


szatanica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja maszyna i ja domagamy się kilometrów...:) Z tej okazji postanowiłam ruszyć tyłek nad morze puki mamy taką ładną pogodę..Początkowo chciałam jechać sama, odstresować się, poczytać gdzieś pod jakimś drzewem, słuchając szumu morza, ale potem pomyślałam, że nawet przejechać się byłoby fajnie w towarzystwie, więc zapodaję temat...Ktokolwiek ma ochotę na jakieś 666 km :) (no dobra 690 w obie strony) do Krynicy Morskiej albo gdzieś indziej...w sumie wszystko jedno, jadę na spontana, to zapraszam...

 

Są 3 opcje:

1. Piątek 12.00 wyjazd spod Sony'ego na Grzybowskiej, powrót w niedzielę

2. Wyjazd w sobotę ok. 8.00, powrót podobnie

3. Wyjazd w sobotę ok. 8.00, a powrót w poniedziałek rano..

 

Przyznaję, że najbardziej odpowiada mi opcja nr.1...

Tak czy siak najpóźniej w sobotę, będę w świetle księżyca sączyć zimne piwko gdzieś na plaży :))

 

Zostawiam link do wstępnej trasy.

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to są pawdziwi mężczyźni! "Ja bym chętnie, ale mnie coś w krzyżu łupie..." :D

 

 

nawet nie wiesz jak bardzo bym się wybrał, ale w Wawie nie mam nawet gdzie motorynki trzymać a i nie znam nikogo z kim mógłbym sobie pojeździć....

więc takie zaproszenia z chęcią czytam :( niestety....

 

mam nadzieję, że się to zmieni - właśnie negocjuję ze znajomym jakieś miejsce w garażu na Woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz jak bardzo bym się wybrał, ale w Wawie nie mam nawet gdzie motorynki trzymać a i nie znam nikogo z kim mógłbym sobie pojeździć....

więc takie zaproszenia z chęcią czytam :( niestety....

 

mam nadzieję, że się to zmieni - właśnie negocjuję ze znajomym jakieś miejsce w garażu na Woli :)

 

Co do miejscówki to nie wiem jaki rodzaj Ci pasi, ale u mnie ( mieszkam na Woli/Wola - centrum, przy zawiszy) są dwa strzeżone parkingi wiec z miejscem raczej bez problema:)

 

Asia, rację masz kurde...:)

 

Coockieman...prędkość przelotowa, 90, 100km..zależy od drogi...wiec luzacka..jeszcze po drodze jest kilka miejsc które chce odwiedzić, wiec...ale to wysmaruje maila i jutro z rana wysyłam...ale na pewno jadę już w piątek, zapewne ok. 10.00, 11.00....

Edytowane przez szatanica

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

START , godzina 11.00, budynek KOLMEXU

 

Trasę wybrałam taką:TRASA

• pierwszy postój to Opinogóra Górna i muzeum romantyzmu (taki klimacik jak w Arkadii pod Łowiczem)www.muzeumromantyzmu.pl

• drugi postój nad jeziorem Jeziorak, gdzieś tam...:)

• trzeci postój w Elblągu na małą imprezkę :)

• finał w Krynicy, gdzieś na jakimś polu namiotowym, bo se kupiłam namiot :D

 

A jeśli w krynicy będzie lipa, choć mi naprawdę ryba, czy to kurort typowo turystyczny czy nie..., to pojadę dalej wzdłuż zalewu, aż mi się droga skończy :)

W sumie 384 km...Jadę po kosztach, wiec rybcia dopiero nad morzem, a po drodze kanapeczki :D Zostawiam namiar na siebie gdyby ktoś sie zdecydował: 603 603 808. Wyjeżdżam spod kolmexu ok. 11.10. 11.15, wiec jeśli do tego czasu nikogo nie będzie, to śmigam sama:)

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Widać będziesz musiała sama spędzać romantyczne wieczory na plaży. Bo te pizdzichwasty wolą w domu posiedzieć.

 

pizdzichwasty ..dobre...Hehe...ale wiesz co...jakoś mnie to nie przeraza :cool: Ani troche :cool: Powiem tak...ja będę sączyć zimne piwko na plaży, zarywać fajne ciacha i się dobrze bawić :icon_mrgreen: A wy gnijta w otoczeniu betonu :biggrin:

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać będziesz musiała sama spędzać romantyczne wieczory na plaży. Bo te pizdzichwasty wolą w domu posiedzieć.

Oj, Yubasku, dlaczego nie namówisz szatanka na zmianę planów i wycieczkę do Lublina?

:icon_twisted:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...