Skocz do zawartości

Lekki opór na środku kierownicy


prostaff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem ze w mojej Hondzie podczas odblokowania kierownicy i wyprostowania jej delikatnie czuć idealnie po środku lekki opór, jest tak też z prawej do środka. Nie jest to zacięcie bo kierownica idzie dalej lecz czuć lekki opór, niewyczuwalny podczas jazdy. Jednak wole się upewnić czy tak ma być. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Łożysko w kosmos idzie. Zacięcia i nie płynna praca dyskwalifikują łożysko.

 

 

PS. Cóż za trudne słowo do pisania "dyskwalifikuje".... :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Moto przestanie Ci samodzielnie balansowac przy ew. puszczeniu kierownicy podczas jazdy ;).

Zapewne odczujesz stukanie w glowce (lekkie przeskakiwanie) przy mocniejszym hamowaniu.

Poza tym nie powinno sie nic dziac.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeskakiwanie podczas hamowania odczuje dopiero wtedy gdy łozysko jest juz naprawde zajechane i ma luz przeogromny

 

delikatne blokowanie kierownicy to dopiero wstep do wymiany łożyska, mozna spokojnie jeszcze pojezdzic na tym, tyle tylko ze tak jak napisałeś przy puszczeniu keirownicy ciezko bedzie nim balansowac bo bedzie gonił prosto caly czas

Edytowane przez crossowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mówił, że tak ma być żeby kierownica nie latała.

 

Ten ktoś źle Ci życzył.

Zbychu, qurim i crossowiec już Ci napisali o konieczności natychmiastowej wymiany łożysk główki ramy.

Dalsza dyskusja na ten temat to zwykłe bicie piany.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...