Skocz do zawartości

zaminnik


Jendra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam taki pytanko... czy w Suzuki GSX550EF można zastosować regulator napięcia z Kawasaki GPZ500. w moim motorze był zamontowany właśnie taki ale "padł". kolega będzie rozbierał na części kawasaki więc będę miał do takiego dostęp. dowiedziałem się ze taki zamiennik nie jest jednak polecany. Sam już nie wiem co zrobić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli taki pracował w Twoim motórze ( i nie było to 5 minut) i się sprawdzał to znaczy, że jak najbardziej możesz ponownie go wstawić.

Druga strona medalu, czy szukałeś odpowiedniego do Twojego modelu motocykla?

Są firmy, które produkują zamienniki dedykowane.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był od kawy to może być dalej jednak ja polecam orginalny taki jak powinien być, bo może być tak że ten regler od kawy który założysz za miesiąc siądzie i kasa w błoto lub ten regler rozp..rdoli ci akus osobiście zalecam orginał.(Miałem już z tym do cznienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi Monter, mozesz zalozyc - nie ma znaczenia jaki regler uzywasz tyle zeby ilosc przewodow sie zgadzala i byla na nim chlodnica alu.

Musisz jednak sprawdzic dlaczego twoj wlasny padl, bo to moze byc rowniez przyczyna padniecia nastepnego.

Przede wszystkim wazne jest sprawdzenie kabli laczacych z alteratorem, oraz polaczen masowych reglera i instalacji do ramy i silnika.

Przez sprawdzenie rozumiem rokrecenie, oczyszczenie, nasmarowanie smarem diaelektrycznym i ponowne skrecenie.

Tak ogolnie reglery Suzuki sa najslabsze z japonskich i zawsze warto zalozyc jakis inny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...