Skocz do zawartości

Torba na bak


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Zwierzak, ostatnio sam się rozglądałem za tego typu dodatkami, ale wybór w okolicy marny :D , Michałowice nie było nic , Ożarów mieli jeden model coś nowego może za tydzień , nie byłem w Yamasze na Połczyńskiej. W poniedziałek chcę wpaść do Łomianek

http://www.retbike.pl/

może coś będą mieli (przed wizytą u nich trzeba się umówić telefonicznie).

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź ostrożny w zakupach, kupiłem na motobazarze, tanio, od polskiego producenta, odfruneła mi przy 70km/h.

W Polsce powinieneś dostać tankbag pratycznie w każdym salonie motocyklowym. Najlepsze to Oxford ale drogie niemiłosiernie.

 

ZBycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzak, na początku maja będę w Berlinie. Jeśli zdecydujesz się na cos z Louisa to moge Ci przywieźć (fajny masz motorek, GS rulez :D.

Tylko określ dokladnie, który model. Za prawie 50 ecie-peciów maja w promocji siakies takie cudo, co może też za plecak robic (nr. katalog. 10025340)

Ale nie licz na moja opinie - jestem zielony w te klocki i moge tylko robic za fizycznego.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam tankbag z Louisa, dwupoziomowy, (każdy poziom z mapnikiem), na magnesy plus pasek na półkę. Jeszcze nigdy nie spadł. Zapłaciłem 100 zł.

Rada przy tankbagach z mocowaniami magnesowymi - staraj się najpierw "odklejać" magnesy a potem ściągać torbę, ponieważ wiele osób po prostu ciągnie za torbę co powoduje, że wyciera się lakier (juz widziałem nieciekawie spłowiały lakier na zbiornikach od takiej techniki ściągania tankbaga).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za rady. Teraz już wiem czego mam szukać na pewno (magnesy + paski).

Dziekuje też MarianowiKa za propozycje tylko że niestety ja tez wyjeżdżam i to najprawdopodobniej w srodę najbliższą i na gwałt potrzebuje tej torby. Wiem że dałem dupy i nie poszukałem nioczego na gełdzie w wawie, ale wtdy jeszcze nie wiedziałem, że wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...