Skocz do zawartości

Odbiór prawa jazdy


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sytuacja wygląda tak:

mam prawo jazdy na B (na którego odbiór czekałem 1mies.) no i teraz jak zrobiłem na A, to myślę ze bede czekac podobnie. Tylko, że za jakiś tydzień wyjeżdzam na wakacje do pracy no i nie bede miec mozliwosci pojscia i zdania starego prawka i odbioru nowego juz z A.

No i teraz pytania czy moze to zrobic moj rodzic?

I jeszcze jedno czy jest jakis okreslony limit czasowy, czy moge sobie na spokojnie pojsc po wakacjach (po 2,5mies czasu po zdaniu) i odebrac ?

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wplate ktora trzeba zrobic i pozniej pokazac kwitek to trzeba zrobic teraz od razu i dopiero jak sie wplaci to oni zaczna wyrabiac itd. ?

Czy mozna przyniesc dowod wplaty przy odbiorze ?

 

Chodzi mi a ta wplate na prawko (80zl)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wplate ktora trzeba zrobic i pozniej pokazac kwitek to trzeba zrobic teraz od razu i dopiero jak sie wplaci to oni zaczna wyrabiac itd. ?

Czy mozna przyniesc dowod wplaty przy odbiorze ?

 

Chodzi mi a ta wplate na prawko (80zl)

Opłata razem z papierami przy składaniu wniosku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek z tego co się orientuję to tylko przy wymianie na nowsze. A tak to WORD przesyła im papiery wszystkie, a Ty wpłacasz tylko kasę na konto wydziału komunikacji i wszystko powinno grać. Ale zadzwoń i się spytaj - będzie pewniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zbliża się rok jak zrobiłem A, ale z tego co pamięteam tą opłatę uiszczałeś przy odbiorze. Kiedy wpłacisz nie ma znaczenie, byle przed obiorem. ;) A tak przy okazji wnioskiem o którym mowa zajmuje się (w każdym normalnym wordzie i nawet w mordzie XD ) tenże ośrodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem ta oplate i nowe prawko przyslali mi do chaty. Niestety zanim przysla Ci nowe to musza zniszczyc stare (odciac naroznik prawka). W zwiazku z tym zostalem na tydzien bez uprawnien :)

 

Pzdr

 

Z tym niszczeniem to nie koniecznie, bo ja starego nie oddałem i mam teraz dwa (bez obcinania czegokolwiek ;) ) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyjasnilo sie, napisalem maila do starostwa ku mojemu zdziwieniu dostalem szybko odpowiedz, no i jednak tak trzeba zaplacic zeby w ogole zostalo zgloszone do produkcji (84zl)

Czas w sumie nie jest okreslony do odbioru

A jesli ktos inny chce odebrac, a nie ja osobiscie to trzeba napisac upowaznienie

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...