Skocz do zawartości

Kinroad xt 125, muli moto, szarpie itp.


SeibR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gaźnik mam zwykły mechaniczny, podobno z silnika oryginalnie tego 125. mechaniczny mam. A tłumnik tam jest oryginalny z ramy 50ccm tylko poprzedni właściciel odcioł końcówke tłumnika na około 10 cm(mówił że dla lepszego dzwięku). Kombinuje z tym moto i nic ;/

Edytowane przez SeibR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bede kombinował. A jeszcze chciałem dodać że na kolanku przy wyjściu z cylindra tłumnika jest tam mała dziura, troche wali powietrzem. I jeszcze zapomniałem dodać że zdaje mi sie że tam jest cewka i elektryka z 50 ccm. bo rama była z 50, a silnik 50 wyjety został i został wsadzony cały silnik 125. czy przez elektryke, cewke czy cos moze też źle chodzic ? bo słyszałem ze cewka z 50ccm daje inne napięcie do 125 i moze przez to tez źle chodzic. prosze o porady

 

chodzi mi o elektryke poza silnikiem, a nie pod magnetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, odświeżam temat. Byłem na wakacjach i nie miałem czasu robić przy moto. Myśle że ta dziura na kolanku nie da dużo jak ją zaspawam, bo to 4t, a w 2t tłumnik odgrywał ważną sprawe. Prosze o komentarze.

Edytowane przez SeibR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, rure dałem do profesjonalnego spawacza i zaspawana elegancko, tera problem jest wiekszy ZNIKŁA KOMPLETNIE ISKA Z SWIECY ;/ MOTOR WOGULE NIEODPALA, WCZORAJ PRZY 20 KOPANIACH ODPALIL NA 5 SEK POCHODZIL I ZGASŁ, PACZE DZISIAJ A TAM NIEMA NIC ISKRY ;/ ŚWIECA BYLA TROCHE CZARNA, CZEMU NAGLE STRACILEM ISKRE ???? GDY PRUBUJE GO ODPALAC TO SWIATLA SIE SWIECA, A ISKRY NIEMA PROSZE O POMOC

 

Witam, odświeżam temat. Iskra juz jest. Wkoncu zrobiłem moto. chodzi prawie idealnie, przyczyna złego chodzenia była taka że jakis kabelek niemiał styku ten co sie wpina kostką do modułu. poruszałem kabelkami i chodzi duuużo lepiej, dużo wiecej mocy, przyspiecha duużo lepsza, v-max o okolo 25 km/h większy. Rure juz wpiełem zaspawaną. Teraz mam nowy problem: Świeca mi sie okopca na czarno czemu ?? zła regulacja gaźnika ?? i Druga sprawa to, jak mam ustawic iglice itp. bo motor z niskich obrotów dopiero troche po czasie wchodzi na wyzsze obroty. Prosze o dorady, czy zawory czy gaźnik czy jak ? chce aby chodził juz idealnie, ale niewiem zaco sie brac najpierw... P.S- iskre mam fioletowa, idealna.

 

?????

Edytowane przez SeibR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolego twoje wątpliwości nadają się do oddzielnego działu a mianowicie do motocykli Made in china, na forum mamy taki.

Kilkakrotnie dostałeś odpowiedzi na temat jaki poruszyłeś w powyższym poście.

Zrób to co mówią bardziej doświadczeni koledzy i wtedy pytaj dalej.

 

A co do iskry to nie powinna mieć fioletowego koloru tylko jak piorun, biała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka własnie jak piorun, fioletowo-biała. jest idealna iskra. ale nagar sie robi na swiecy ;/

 

Witam, nie będe zakładał nowego tematu dlatego odświeżam ten. Nonstop sie robi osad suchy czarny na świecy, na iglicy mam 5 rowków, dawałem na 5-4-3-2 rowek i regulowałem przy kazdym razie gaźnik, raz moto gorzej troche chodziło a raz lepiej, ale zawsze była czarna okopcona fes świeca. Niedawałem tylko na 1 rowek (czyli opuścic iglice na maxa wdół żeby brał jak najmniej benzyny), prosze o pomoc, czarna świeca sie robi nonstop ;/ i z niskich obrotów szybko niewchodzi na wysokie, a na wysokich niema pełnych wysokich obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...