Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc!!!


Boa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Boa.

Po co lamentowac i krytykowac goscia, ktory jest posmiewiskiem w Naszym gronie sam przez się.

Jesli facet chce napisac cos o technice jazdy, mechanice niech przyjdzie tu i to zrobi, wypowie sie w gronie takich osob jak Adam czy Piotr.

Niech opisze swoje wrazenia na forum motocyklistow i wtedy go ludzie zlinczuja, bo tych pie**ol sie czytac nie da :)

On pisze na forum o psach, wciska ludzia glupoty, laik w to uwierzy, jest to normalna rzecz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może o estetyczny. Rozumiem Twoje nerwy ale to wszystko na nic. Szkoda szasu. Gość wie swoje i

 

nawet katedra fizyki go nie przekona :cool:

Chodziło o EROTYCZNY - najwyraźniej pisanie powoduje u niego fizyczne samozadowolenie :wink:

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Boa.

/.../

Niech opisze swoje wrazenia na forum motocyklistow i wtedy go ludzie zlinczuja, bo tych pie**ol sie czytac nie da :)

On pisze na forum o psach, wciska ludzia glupoty, laik w to uwierzy, jest to normalna rzecz.

Nie dali byście rady, przecież sam napisał:

zrob to , dam sobie rade z kazdym , kto nie ma wiedzy podstawowej, w 100% mozesz byc tego pewien, dlatego chetnie powalcze w tunelu merytoryki na tych tematach. Serio mowie i pisze
:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali byście rady, przecież sam napisał:

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

"....walka w tunelu merytoryki" no to teraz już na bank jestem pewien, że chodzi o erotykę :icon_eek:

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym "czekoladowym tunelem erotyki"? :biggrin:

 

Zaproście tego zioma na FM czyli tutaj. Moc potencjalnych klientów znajdzie, i przy okazji zaczerpniemy wiadomości z pierwszej ręki odnośnie konkretnych motocykli. Po co kupować specjalistyczną prasę jak ziomek za darmo robi testy i pisze recenzje w sieci. Taki talent nie może się zmarnować. A jak nadejdzie jego czas to i na Wawel niech go poniosą.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Cytat

Moja wiedza z fizyki, z samochodziarstwa jest na tyle duza zeby niemal kazda symulacje ruchowa sobie w glowie wyswietlic , wiec sapdaj z tym glupim tematem nie odpowiadam na niego wicej, zostal wyczerpany .Jasne?

 

Koleś jest dzieckiem Microsoft`u. :biggrin:

 

Qrva, to nie jest zwykły po*eb, to psychol! Jakby zobaczył wykresy i obliczenia na zwykłą skrętność nadwozia samonośnego przeciętnej bryki, to by się ze*rał, a jest to raptem działanie sił przyłożonych w dwóch, czterech punktach. Od chu*a ma znaczenie jakość zastosowanego materiału na wyniki, a koleś w ogóle nie bierze tego pod uwagę. Taka gięta rama, a potem prostowana jest już znacznie osłabiona. Tak to może sobie, qrva, w głowie wyobrazić symulacje ruchową własnej pyty i zrobić hulajnogę, a nie sprzęty śmigające ponad 100km/h. Tego typa trzeba zamknąć gdzieś w jakimś szpitalu, bo on chyba nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co odpierdala.

 

Z jednym tylko się zgodzę, w tym co mówił ten typ; przeciwskrętu faktycznie nie robi się tylko samą kierownicą. I to faktycznie wygląda trochę jak ta, no... "narzutka". Typ po prostu nie zna terminologii ale tu ma trochę racji, z tego co jest w cytatach, bo całości konwersacji nie znam.

 

Ale i tak typ jest zjebem do kwadratu:

Pierwsze to takie ze trzeba sie go chwile pouczyc by wyczuc polozenie pedalow stopek

 

Sam, qrva, jest pedałem. Powiedz mu, że Wujek Hunter uczy, że to się nazywa "set".

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym poście aż z ciekawości zajrzałem na tamto forum. I tak poza konkursem, jeden wniosek na szybko:

 

Boa, nie brnij dalej w tego Fazera, bo typ przecież wkleił fotę FJRy : D

 

Majster od 'starej yamahy 1000' też dobry : P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa, nie brnij dalej w tego Fazera, bo typ przecież wkleił fotę FJRy : D

No siara lekko, za szybko oceniłem ;)

 

A teraz szukajcie usera: rafo2 :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...