Skocz do zawartości

Hornet problem


zysio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z swoim hornetem jak złapie temperature do połowy skali ma przez chwilkę wolne obroty potem gaśnie i nie chce odpalić od rozrusznika pchnę go troszeczkę odrazu odpala a przy kreceniu odrazu aku pada ostygnie jak go nie mecze rozrusznikiem to odpali jak tylko wystygnie to odpala od rozrusznika i jaki powinien być w nim akumulator mam teraz jakiś malutki od skuterka orginał padniety... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra motocykl nagrzany utrzymuje chwilkę wolne obroty potem gaśnie nie mogę go odpalić rozrusznikiem pchnę odrazu odpala tak lepiej ?? i jaki powinien być tam akumulator ??z góry dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra motocykl nagrzany utrzymuje chwilkę wolne obroty potem gaśnie nie mogę go odpalić rozrusznikiem pchnę odrazu odpala tak lepiej ?? i jaki powinien być tam akumulator ??z góry dzieki pozdro

 

YTX7L-BS i taki ma być a nie jakiś ze skutera

 

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra motocykl nagrzany utrzymuje chwilkę wolne obroty potem gaśnie nie mogę go odpalić rozrusznikiem pchnę odrazu odpala tak lepiej ?? i jaki powinien być tam akumulator ??z góry dzieki pozdro

 

Niewiele, ale lepiej. Naucz sie wstawiac przecinki, a bedzie sie lepiej czytalo i latwiej wtedy cokolwiek zrozumiec.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko krytyka sam nie zrobisz to sie nie dowiesz na h..te 4om dzieki Piotrze za info z tym aku

To nie krytyka ale zwracanie uwagi na poprawną pisownię.

Oczekujesz bezpłatnej porady na tym forum. Postaraj się poprawnie opisać problem.

Żaden szanujący się warsztat nie przyjmie motocykla do naprawy jeżeli w ten sposób będziesz opisywał zauważoną usterkę. Możesz oczywiście pozostawić go z lakonicznym stwierdzeniem, że się "cosik popsowało" i naprawią ale nie oczekuj wtedy małego rachunku.

Postaraj się w przyszłości szanować ludzi robiących coś dla Ciebie charytatywnie.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...