Skocz do zawartości

Łatki do opon w sprayu


Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam Tak sprej wszystko fajnie tylko jak później pojedziesz do wulkanizatora to jeszcze będą ci felgę czyścić plus kasa za czyszczenie.

 

Sznurki fajna sprawa pompujesz oponę dajesz trochę kleju na niego i wbijasz w dziurę W wulkanizacji samochodowej używa się tylko sznurków z klejem ponieważ tak na prawdę one najlepiej trzymają i na oponie można dalej jeździć bez zmieniania "oczywiście jeśli sprawa chodzi o sznurki "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam Tak sprej wszystko fajnie tylko jak później pojedziesz do wulkanizatora to jeszcze będą ci felgę czyścić plus kasa za czyszczenie.

Taaa całe 2 zł. Nie wiem czego ty używałeś ale ja po zmianie kapcia przetarłem szmatką i gites. Za wymianę zapłaciłem tyle co normalnie.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, mi też chodziło o sznurki. Zamówiłem sobie ten zestaw za 4 dychy, teraz w kufrze wożę spray. Obejrzę, potrzymam jedno i drugie i zobaczę co wozić ze sobą :icon_biggrin: Jak widzę zdania są podzielone. Nie dziwię się że piszą, że to sposób doraźny na dojazd. Pękałbym rozwijać średnie i wyższe prędkości na naprawianej oponie, chociaż czytałem, że goście odwijają ostro na takich gumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ktoś jeździ po lesie szosowymi motocyklami. A jeśli chodzi o asfalt przez las to wyciągasz GPS z biedronki za 130zł dzwonisz i podajesz gdzie jesteś. Nie dość że nie będzie trzeba nic robić to jeszcze zaoszczędzi się na benzynie bo odwiozą cię na chatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie na temat sznurów do wulkanizacji. Coś w tym rodzaju

http://www.sklepmotonet.pl/p/pl/aa0123/zes...zator+maly.html

Czy takie dwa pojemniki CO2 napełnią koło ?

Hmm.

Mam taki zestaw i jestem z niego bardzo zadowolony. Niestety miałem już okazję przetestować jego używanie. Opona załatana tym wynalazkiem przejechała już jakieś 1500 km i jest ok. Samo łatanie zajeło jakieś 10 minut. Co do pojemników, spokojnie wystarczy żeby dojechać do jakiś stacji i dopompować koło.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....A jeśli chodzi o asfalt przez las to wyciągasz GPS z biedronki za 130zł dzwonisz i podajesz gdzie jesteś. Nie dość że nie będzie trzeba nic robić to jeszcze zaoszczędzi się na benzynie bo odwiozą cię na chatę.

To co piszesz brzmi zachęcająco. Jedno tylko pytanie, korzystałeś osobiście czy tylko słyszałeś, że tak dobrze assistance działa. Swoją drogą wolę wozić zestaw do naprawy opon niż gdzieś czekać kilka godzin na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...