Skocz do zawartości

Sidi Vertigo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebna mi jest długość wkładki z buta o rozmiarze 44. Na jakiejś stronie znalazłem rozmiarówke i wychodzi że powinienem mieć rozmiar 43,

 

Rozmiar Długość stopy (cm)

36 23,4 - 24,1

37 24,1 - 24,7

38 24,7 - 25,4

39 25,4 - 26,1

40 26,1 - 26,8

41 26,8 - 27,4

42 27,4 - 28,1

43 28,1 - 28,8

44 28,8 - 29,4

45 29,4 - 30,1

46 30,1 - 30,8

47 30,8 - 31,6

48 31,6 - 32,2

 

Dłougość stopy mam jakieś 28,3 ale wszystkie moje buty to rozmiar 44, wkładka ok. 29.1 cm. Inna sprawa że poszperałem trochę i wszyscy doradzają kupno o rozmiar większych, tak że nie do końca wiem jaki będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty moto faktycznie lepiej kupić numer większe. Troche się dopasowują do nogi ale nie za bardzo. Ja mam adidaski 43 w wiekszosci, a alpiny 44

 

Najlepiej pojedź zmierzyć, bo ten model może Ci wogule nie przypasić. Jest dość twardy w środku i uciska. Miękciejsze są alpiny smx plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecał przymierzyć. Wiem że chcesz kupić taniej niż w sklepie. Na necie są tańsze, ale możesz zmierzyć w sklepie (i kupić w necie) i mieć pewność, albo zaryzykować i kupić w necie , a później stracić cash na wysyłki jak nie trafisz rozmiarówki. But musi być wygodny i dobrze leżeć na stopie.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecał przymierzyć. Wiem że chcesz kupić taniej niż w sklepie. Na necie są tańsze, ale możesz zmierzyć w sklepie (i kupić w necie) i mieć pewność, albo zaryzykować i kupić w necie , a później stracić cash na wysyłki jak nie trafisz rozmiarówki. But musi być wygodny i dobrze leżeć na stopie.

 

pzdr

 

Chyba jednak tak zrobię, i tak siedzę teraz w Szwecji więc nie są mi teraz potrzebne :icon_rolleyes: ale za 3 tyg trzeba ostro pojeżdzić i pasuje się w coś ubrać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierz, przymierz. Ja się naczytałem, że trzeba o numer większe, ale, że ja nieufna bestia, to się do sklepu mierzyć wybrałem. Zawsze nosze 40, wiec mierze 41 i...pływam. 40 nie mieli, zamówili, przymierzyłem i okazało się, że dobre. Akurat mieli posezonową obniżkę, więc od razu u nich wziąłem :).

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sidi katalogowo powinienem brać 42... kupiłem przez neta 43 i są na maxa dopasowane-wręcz troszkę piły na początku.

Na czuja kupileś :icon_question:

Czy mierzyłeś gdzieś wcześniej?

Mnie moje czasem uwieraja w prawym z prawej, ale z 1 nr większych mogłem prawie wyskoczyć bez rozpinania.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...