Skocz do zawartości

rozgrzana sie dusi


Rekomendowane odpowiedzi

mam yamahe xs 400 wersja 45 km i mam problem: na zimnym silniku wszystko ok yamaha rwie wszystko jest ok ma moc, po przejechaniu 15-20 kilometrow zaczyna sie dusić dobija tylko podczas jazdy do 4-5 tys obrotów i dalej nie chce iść, w ogóle nie ma sily gdy przestygnie kilkadziesiąt minut znowu wszystko jest ok, wymienilem swiece jednak to nic nie dalo zauważyłem że na prawym garze kopci mocno świece i gdy go tak nagrzeje to jak zdejme fajke z prawego gara to na lewym zapali a gdy zdejme z lewego to na prawym nie chce zapalic ogolnie jak go rozgrzeje to ciezko pali. Co poradzicie myśle o cewce lub o paliwie może z prawego gaznika nie dostaje paliwa, co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wymieniłem filtr i weżyki od paliwa, sprawdzałem ciśnienie w cylindrze przed i po rozgrzaniu podejrzewalem ze puchną tłoki jednak ciśnienie jest te same, co do gażników troche boje sie sam tam pacac, jak moge sprawdzic czy moduł jest sprawny?? myśle jeszcze o cewce, co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obniże iglice to automatycznie spadną obroty?? zauważyłem jeszcze jak go rozgrzeje i sie dusi że strzela z tłumika ogniem gdy mu dam pełen gaz a on stoi gdzies przy 4 tys obrotów, a ta iglica jezeli jest za wysoko to wtedy ze za duzo paliwa dostaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze masz jhakis serwis w tym Olsztynie.

Udaj sie tam i popros o sprawdzenie luzow zaworowych, albo zrob to sam jak wiesz jak ( na obu cylindrach ).

Jezeli tam bedzie dobrze to niech sprawdza stan zaworka iglicowego komory plywakowej gaznika w niepracujacym cylindrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...