Skocz do zawartości

Skradziony motocykl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma sie tak kumpel chce kupic motor który rok temu został skradziony w kwietniu a odnaleziony w pazdzierniku w stanie niedopuszczalnym do ruchu złodzeje go po prostu zamordowali (chcemy mu dac nowe zycie) Właściciel zdał w tym samym tyg co popełniono zbrodnie papiery do wydziału komunikacji bez tablicy. Teraz pytanie co zrobic z tymi kwitami itd zeby motor był zarej dostał kwit ze motor został odnaleziony jezeli ktoś miał taki problem prosze napisac co i jak i gdzie czy sa duze problemy z tym czy nie. Myslę jezeli jak jest kwit od Policji własiciel moze isc do wydziału po dowód i tablicę ale nie jestem w tych sprawach dobry wiec prosze o pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skojarzenie miedzy avatarem a tekstem... :icon_mrgreen:

Zainstaluj sobie FF i napisz to po Polsku, bo ciężko się czyta co napisałeś.

Najlepiej jak pójdziesz lub zadzwonisz do wydziału komunikacji.Oni tam nie gryzą, a napewno wszystko wyjaśnią.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym, że właściciel powinien wystąpić o ponowne wydanie dr, w oparciu o zaświadczenie o odzyskaniu pojazdu. tak może go sprzedać, natomiast przed ponowną rejestracją zapewne potrzebny będzie przegląd powypadkowych na stacji kontroli

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skojarzenie miedzy avatarem a tekstem... :icon_mrgreen:

 

"It tastes just like raisins...." :biggrin: :buttrock:

 

 

Proponuję udać się/zadzownic do Wydziału Komunikacji i zapytać o taką sytuację. Z czego najbardziej polecam iść osobiście i prosto do kierownika/szefa/boss`a wydziały bo panienki w okienku mają pstro w głowie i kisiel w majtach.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...