Skocz do zawartości

Pirelli Diablo


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

 

Poszukuje jakichś opinii o oponie Pirelli Diablo. Ciężko cokolwiek w internecie o niej znaleźć, same informacje o Stradach, Corsach, Corsach III itd, a o samym Diablo nic.

 

http://www.pirelli.pl/web/tyres-catalog/mo...LO/default.page - tak wygląda ta opona.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Poszukuje jakichś opinii o oponie Pirelli Diablo. Ciężko cokolwiek w internecie o niej znaleźć, same informacje o Stradach, Corsach, Corsach III itd, a o samym Diablo nic.

 

http://www.pirelli.pl/web/tyres-catalog/mo...LO/default.page - tak wygląda ta opona.

 

Pozdrawiam !

 

 

Zajezdzilem 2 komplety tych gum.Calkiem niezle choc dosyc szybko sie koncza .U mnie wytrzymywaly srednio 6 tys przy turystycznej jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A co, masz 200KM i latasz na gumie? ;)

 

Ja w CBF1000 uzywam takich, juz trzeci komplet. Tyl wytrzymuje mi srednio 12-15 tys.km, przod 16-20 tys.km.

W Alpy pojechalem, jak tyl mial juz 10kkm :P. I pozamykalem go na alpejskich serpentynach. Wrocil lysiutki, ale mial 13kkm za soba.

 

Ja tam te gumy polecam. Przy indekcie predkosci do 210km/h potrafia kosztowac 800zl za komplet. A przy zimowych promocjach nawet taniej ;). Jakosc i wytrzymalosc do ceny - rewelacyjne.

 

Pozdrawiam

 

PS

Acha, tyl nie zjezdza sie w kwadrat, co jest ich dodatkowa zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A co, masz 200KM i latasz na gumie? ;)

 

Kilka kucykow mam, ale glowna przyczyna szybkiego konca gum jest norweski asfalt.Przy 2 osobach i zaladowanych kufrach opony znikaly w oczach.

Istotna wada jest brak bieznika w centralnej czesci przez co ciezko wychwycic moment kiedy zaczynaja wylazic druty.

Teraz mam zalozone pilot road 2 tc ,ciekawe ile one wytrzymaja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...