Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono maruderów. Kupiłem ostatnio nowy akumulator i po kilku dniach jazdy miałem problemy z odpalaniem. Udałem się więc do znajomego w celu sprawdzeniu ładowania. Miernik pokazywał na wolnych obrotach 11,8 V a na wysokich 12,8 V. Proszę o pomoc w tej sprawie. Co należałoby zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj już Ci odpowiadałem na ten temat.

Włącz szukajkę i znajdź jak się mierzy uzwojenia alternatora.

Wszystko jest napisane.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj już Ci odpowiadałem na ten temat.

Włącz szukajkę i znajdź jak się mierzy uzwojenia alternatora.

Wszystko jest napisane.

Nie ładnie się zachowujesz. Kim Ty jesteś,że zwracasz się do ludzi, w ten sposób? Nie jesteś modem, tym bardziej adminem na tym forum. Nawet spec mechanikiem.Z Twoich wypowiedzi wynika, że wszystko wiesz i zjadłeś mądrość całego świata. Nie chodzi tylko o ten temat. W innych Twoje wypowiedzi są w podobnym stylu. Jeżeli uważasz, że ktoś spamuje w danym temacie, ( a tak wynika z Tw. wypowiedzi " wczoraj Ci pisałem") to jest taka opcja na tym forum; Raport. Może go złożyć każdy. ( Co ja za chwilę zrobię). Natomiast nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem, czy opinią. Weź trochę wyhamuj.

Sorry za OT, ale co otworzę jakikolwiek temat,(zwłaszcza mechanika), gdzie bierze udział Monter, to widzę chamstwo i brak jakiejkolwiek ogłady. Nie temu służy (mam nadzieję) to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien dostać urlop na ochłonięcie.

 

Napisał ziom który jest na forum od kilku dni. :biggrin:

 

Pożyjesz na forum to zobaczysz jakie kwiatki tu się pojawiają i czemu niektórzy "krótko" trzymają świeżych użytkowników. Gdyby nie te metody to dawno byśmy utonęli w emo-spamie. EOT.

 

 

A do autora - zmierz uzwojenia altka tak jak Monter rzekomo Ci napisał, jeśli tam wszystko jest OK to prawdopodobnie regulator napięcia masz do wymiany.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie zauwazylem aby Monter wyrazal sie w sposob chamski czy arogancki. Z tym ze jezeli mozna to aby zapobiec tego typu scesjom, proponuje na przyszlosc wkleic linka z danym pomocnym materialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że gdy nie ma ładowania w Marauderze to należy powyzywać się z kolegami. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie się zachowujesz. Kim Ty jesteś,że zwracasz się do ludzi, w ten sposób? Nie jesteś modem, tym bardziej adminem na tym forum. Nawet spec mechanikiem.Z Twoich wypowiedzi wynika, że wszystko wiesz i zjadłeś mądrość całego świata. Nie chodzi tylko o ten temat. W innych Twoje wypowiedzi są w podobnym stylu. Jeżeli uważasz, że ktoś spamuje w danym temacie, ( a tak wynika z Tw. wypowiedzi " wczoraj Ci pisałem") to jest taka opcja na tym forum; Raport. Może go złożyć każdy. ( Co ja za chwilę zrobię). Natomiast nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem, czy opinią. Weź trochę wyhamuj.

Sorry za OT, ale co otworzę jakikolwiek temat,(zwłaszcza mechanika), gdzie bierze udział Monter, to widzę chamstwo i brak jakiejkolwiek ogłady. Nie temu służy (mam nadzieję) to forum.

 

A kto upoważnił Cię do oceniania działalności innych użytkowników akurat w tym temacie i w tym dziale?

To jest dział mechaniki a nie Przy Piwie.

Masz coś do powiedzenia w tym temacie to pisz jak pomóc lub czytaj.

Nie doczekałem się Raportu ale znajduję w tym temacie totalny śmietnik.

Ogarnij się trochę.

 

Ostatnia uwaga dla 2ch Spamerów -

Panowie koniec spamowania - jeszcze jeden wyskok nie na temat i załapiecie się na

"urlop" i sporo procentów.

 

Dotyczy:

josha i mongor

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...