Skocz do zawartości

500zł i 6pkt. za cieżką głupotę puszkarza w Prudniku


sorier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

we mnie sie zagotowało :evil: własnie kilka minut temu to zobaczyłem

kierowce fiata bym za jaja powiesił na tej stacji :bigrazz:

 

A co do dziennikarzy to bym sie zastanowił bo na onecie ten film jest podpisany " Uderzył w jadący samochód i przeżył " Dla mnie troszke dziwnie to brzmi.....ale każdy interpretuje to po swojemu

 

 

to wszystko....

Edytowane przez kowex1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość w puszce nawet nie spojrzał w kierunku moto...

podnieść się i walić w ryj do końca, do samego końca.

 

Wiesz dlaczego w terenie zabudowanym, jest standardowo 50 km/h ?

 

Abys dal innym uzytkownikom ruchu drogowego cie dostrzec. Jedziesz szybciej, na wlasne zyczenie.

 

Nie chce pochopnie nikogo oceniać, ale prędkość motocykla na bank była 3 cyfrowa. .

 

podejrzewam dokladnie tak samo, o technice nie bede mowil, bo uby powiuedzial juz wszystko

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Motocyklista pojechał za szybko, ale ten samochodziarz to totalny idiota i ignorant. Takim ludziom powinno się, co najmniej, zawieszać prawko na jakiś czas. Jak oglądam ten filmik to mnie szlag trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że motocyklista się położył. Jak by się wbił w puszke, mogłoby być źle.

Ten motocykl położył się sam bo panicznie został naciśnięty hebel.Jego szczęście, że akurat padł na lewa stronę i jakoś dość nietypowo się ślizgał bo jednak góra motocykla była w kierunku jazdy co po uderzeniu sprawiło, że tylko z niego się ześlizgnął.

Miał chłopak farta, naprawdę.

Co do prędkości to możne nie było to 50, ale niekoniecznie trzycyfrowo.

Faktycznie w takim wypadku 500 zł i 6 punktów wygląda na śmieszną karę.

Jednak gdyby coś się wydarzyło gorszego poniósłby srogie konsekwencje.

Nie skazujcie nikogo na śmierć za wypadek bo jeszcze wiele życia przed Wami...a każdemu może się przytrafić(choć nie życzę).

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje jednak 3 cyfrowo leciał, puszkasz gruby typ ale gośc z moto też mógł tam tak nie naginać

ale koleś miał fuksa jakiś czas temu koło mnie też był podobny wypadek tylko kolo wyjechał z podporządkowanej i się tłumaczył że myślał że zdąży przed motocyklistą

Niestety chłopak nie miał tyle szczęścia co ten kolo chłopak ma złamana noga, złamana szczęka

http://elka.fm//content/view/41417/208/

chłopak wyszedł już z szpitala i chodzi o kulach

 

a tu druga słynny wypadek policjant wymusił pierszeństwo niestety zakonczył się tragicznie

 

http://elka.fm//content/view/41189/430/

 

siła uderzenia była tak duża że kabaryna przewróciła się na bok ponodz śmigał 160kmh i na jednym kole

choć z tym jednym kołem to tak do końca nie chcę mi się wierzyć tam jest zwężenie jezdni i lekko po łuku no i komisariat policji z którego nie fortunie wyjechał policjant

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O identycznych wypadkach na forum klepaliśmy już dziesiątki razy. Jedyny sensowny wniosek na przyszłość jaki z tego można wynieść to taki, że: dbajmy o siebie sami bo o nas nikt nie zadba. Nie ważne, że mamy pierwszeństwo, w kontakcie z puszką zawsze oberwiemy bardziej. Ale wnioskować sobie można...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://elka.fm//content/view/41189/430/

 

siła uderzenia była tak duża że kabaryna przewróciła się na bok ponodz śmigał 160kmh i na jednym kole

choć z tym jednym kołem to tak do końca nie chcę mi się wierzyć tam jest zwężenie jezdni i lekko po łuku no i komisariat policji z którego nie fortunie wyjechał policjant

Na nowym bladym to całkiem możliwe, może jeszcze chciał koleś dać popisówkę przed komisariatem - noi dał, ale to tylko takie moje dywagacje. Nie oceniam bo nie widziałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że motocyklista się położył. Jak by się wbił w puszke, mogłoby być źle.

 

Przyszlo Ci na mysl, ze gdyby nie polozyl to moze moglby go ominac ?

 

Motocyklista pojechał za szybko, ale ten samochodziarz to totalny idiota i ignorant. Takim ludziom powinno się, co najmniej, zawieszać prawko na jakiś czas. Jak oglądam ten filmik to mnie szlag trafia...

 

He, he, nie zycze Ci abys jechal kiedys puszka i spotkalo Cie cos takiego, ciekawe co wtedy bys powiedzial ?

 

A puszkin nie miał zmysłu prawidłowej oceny prędkości, więc wymusił.

 

Czy wymusil, hmmmm, o wymuszeniu mozny by mowic gdyby motocyklista jechal w miare prawidlowo, przy tak znacznym przegjeciu tamten mogl go po prostu nie widziec ( w zaleznosci od tego jak przebiega ulicy )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...