Skocz do zawartości

Popychacze w EVO


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pytanko !!!!

Koles mi przywiózł rozebrany silnik EVO 93' kończe go składać i nagle wyszła mi zagadka "?" - nie pamietam według kolorów jak maja isc laski popychaczy (foletowy, żółty, zielony, niebieski)- która gdzie idzie , cos mi świta ze długie są od wydechów a krótkie ssace - ale głowy nie dałbym se uciać -MOZE KTOS WIE DOKŁADNIE???

Patrzac i siedziac w kierunku jazdy (filtr powietrza mam w tedy po prawej stronie)

lub jak ktos ma jakiegoś linka ...

info na [email protected] pozdrówkaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że dłuższe są ssące,a krótsze wydechowe.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższe są wydechowe, krótsze ssące. Zimą rozbierałem swojego EVO i zanim zacząłem składać to zapomniałem który gdzie a miałem tak oznaczone że wszystko zniknęło przez te kilka tygodni. :banghead: A oryg. znaków nie było. Z tego co pamiętam są tam 3 długości popychaczy. Sugeruj się odległością zaworu od osi silnika i odległością danej krzywki od cylindrów.

 

Przedni wydech Zielony

 

Przedni ssący Żółty

 

Tylny ssący Niebieski

 

Tylny wydech Purpurowy

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie.. tez mi sie cos wydaje że te dłuższe wydechowe

A teksty " mi sie zdaje"" wkur...mnie bo to takie bajkopisanie - jak ktoś ma tak pisac to niech nie pisze bo inny moze se biedy narobic - przez czyjaś głupoteee..

Na codzien zajmuje sie mechanika i jak nie wiem nie odpisujeee.. wiec zostawiam do przemyslenia taki temat tym co pisza "mi sie zdaje" albo cos wiesz albo nie wieszzz !!!

Pozdrawiam normalnych i rzetelnych Motonitów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdyknie.Co z ciebie za mechanik jeśli podstawowej literatury nie posiadasz.Zenada.Może lepiej WSKi naprawiaj tam nie ma popychaczy.

 

 

Jest rzeczywiście tak jak napisał Gurim,żle odczytałem opis w serwisówce.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdyknie.Co z ciebie za mechanik jeśli podstawowej literatury nie posiadasz.Zenada.Może lepiej WSKi naprawiaj tam nie ma popychaczy.

Jest rzeczywiście tak jak napisał Gurim,żle odczytałem opis w serwisówce.

...co do mojej literatury i wiedzy to czasem sie grubo mylisz.. bo kto pyta nie bładzi - ale nie pyta takich ludzi jak ty!!! którzy niepotrafia sie przyznać do błedu - wziac to na klate!- TYLKO WYZWISKA!!! a w relu Maja V-twina (jeśli wiesz co to ?) i jeżdza i nazywaja sie HARLEYOWCAMI i obelpieni zlotowymi znaczkami jak Rosyjski Generał. TROCHE SZACUNKU pIETER - także dla WSK, bo nie jeden który ja dosiada ma wiekszą wiedze od Ciebie na temat motocykli. Że ty wszedłeś do salonu kupiłeś HD to nie znaczy że jesteś ktoś....!!!

 

Ludzie których znam, którzy wspołpracuja od lat, jak Motorbross, Małyhd, czy jak odpowiedział mi na ten temat telefonicznie B&T Custom(wielkie dzieki), jesli czegoś nie wiedza potrafia odpowiedzieć - ".. nie wiem, nie pamietam jak sprawdze to ci powiem", - nie pieprza głupot (wielki Szacunek dla nich) a nie wymyślaja i wprowadzaja smiertelnika w bład. Bo od takich odpowiedzi jak twoja - że piszesz bzdury - których nie jesteś pewien a pozniej sie tłumaczszysz jak przedszkolak (przepraszam prosze pani źle zrozumiałem tekst)

 

pozdrawiam PIETER 1600 - i szacunek z mojej strony, bo moja kultura i wychowanie oraz duch motocyklisty jaki wpoili mi starsi PRAWDZIWI motonici kilkanascie lat temu, gdzie mijajcych sie motocyklistów pozdrawiaja sie.. a w razie pomocy - moga liczyć na siebie - ten duch zanika - powstaje to co pokazałeś wyżej "Wyzwiska." - typ nowego PANA HARLEYOWCA!!!!

 

Wielki szacunek qurima, który był pewny swojej odpowiedzi 100% jak i dla B&T Custom który odpowiedział mi też telefonicznie - DZIEKI ZA POMOC !!! bo czasem lepiej spytać niz spieprzyć komuś silnik..

 

SZANUJ INNYCH BY CIEBIE SZANOWALI

Edytowane przez surowaHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no surowa hd jedziesz po gościu że wkórwia cie jak ktos pisze że "mii się zdaje " a sam w tym samym poście jestes nie lepszy o to twoje słowa

''Dzieki wielkie..''''' tez mi sie cos wydaje'''' że te dłuższe wydechowe

A teksty " mi sie zdaje"" wkur...mnie bo to takie bajkopisanie - jak ktoś ma tak pisac to niech nie pisze bo inny moze se biedy narobic - przez czyjaś głupoteee..

Na codzien zajmuje sie mechanika i jak nie wiem nie odpisujeee.. wiec zostawiam do przemyslenia taki temat tym co pisza "mi sie zdaje" albo cos wiesz albo nie wieszzz !!!

Pozdrawiam normalnych i rzetelnych Motonitów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...