Skocz do zawartości

Moja gleba dziś :) (znaczy wczoraj formalnie)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem najlepszy jak chciałem na mokrych liściach sprawdzić co się stanie jak przy 5 km/h odkręcę gaz na maxa -.-" Sekunda, nie wiedizałem co się dzieje i już leżałem :D

 

 

No hehe a ja chciałem sprawdzic co bedzie jak sie zahamuje przy 20 km/h :D i sprawdzilem gdzie sie kupuje lakier jak sie lakieruje :-)) ku przestrodze tylko 20/h nie duzo ale kolo uciekło na mokrych lisciach a 1 nago tym bardziej sie zeslizgał pod ciezarem motobajku :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gleby to rzeczywiście potem epickie opowieści są ;)

Dobrze, jak się obroni własnym ciałem motocykl przed porysowaniem.. prawidłowo!

Ja poczułem na piasku zew enduro i zrobiłem to co kolega z odkręcaniem gazu na liściach na max'a.. Był prawie drifting, tylko jak się wywaliłem to okazało się, że kierunek spowodował pęknięcie w owiewce :banghead: :biggrin:

 

Człowiek człowiekowi motocyklistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**olę! Dzisiaj skończyło mi się paliwo w Virago i musiałem z buta dymać do najbliższej pompy :banghead:

Chyba skończę z jeżdżeniem :icon_rolleyes:

 

pozdr

 

Drogi jurjuszi, dopóki notes ciekawych przypadków motocyklowych jurjusziego składa się z tych w powyższym stylu, tj. "musiałem z buta dymać", a nie np z takich "musiałem buta dymać", Twoje troski o nadszarpnięcie wizerunku motocyklisty są nieuzasadnione. Zbieraj kolejne przygody, ale zainwestuj więcej w leki na koncentrację, zamiast na potencję, bo będziesz potrzebował całodobowej opieki przed samym sobą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**olę! Dzisiaj skończyło mi się paliwo w Virago i musiałem z buta dymać do najbliższej pompy :banghead:

Chyba skończę z jeżdżeniem :icon_rolleyes:

 

pozdr

 

Drogi jurjuszi, dopóki notes ciekawych przypadków motocyklowych jurjusziego składa się z tych w powyższym stylu, tj. "musiałem z buta dymać", a nie np z takich "musiałem buta dymać", Twoje troski o nadszarpnięcie wizerunku motocyklisty są nieuzasadnione. Zbieraj kolejne przygody, ale zainwestuj więcej w leki na koncentrację, zamiast na potencję, bo będziesz potrzebował całodobowej opieki przed samym sobą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mówimy o głupatach zrobionych z głupoty i samoprzewracalnych moturach to ja tylko wspomne o moim przypadku z przed kilku lat kiedy to spowodowałem kolizję moim moturem będąc w tym czasie w zupełnie innym miejscu .....

 

 

zaparkowałem sprzeta na parkingu strzezonym i w nocy padał ulewny deszcz który rozmiękczył i wypłukał podłoże i padaczka wywruciła się na samochod zaparkowany obok

 

poza zranioną ambicją największym kosztem była utracona zniżka na OC, a wytłumaczenie pani w PZU jak to było możliwe spowodować kolizję (wgnieciony błotnik i drzwi w katamaranie ) nie siedząc na motocylku było praktycznie niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...