Skocz do zawartości

Tu piszemy o propozycjach na przejażdżki w weeknedy i nie tylko.


Hipolit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kojarzę to miejsce i jadę na pewno. Też biorę jakieś kanapki.

Co do prędkości tez się zgadzam bo w moim motocyklu to max 130km/h a potem walka żeby ci wiatr łba nie urwał ale niektórzy to lubią ;P

Jeśli jakaś droga będzie zalana to ja tam sobie poradzę bo już przejeżdżałem przez rzeki ale nie wiem jak wy ;]

To kto jedzie od ciebie Aftys? Merh, Peterr, jedziecie na ustalonych warunkach? Ktoś jeszcze się pisze?

P.S Aftys wyślij mi swój numer telefonu na priv w razie czego.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje warunki:nie zwalniac na łukach do 90-100/h , nie stawać na fajke (chyba ze cos zwiedzamy) ,nie marudzic ze zimno w ręce itp.

Prędkości relaksacyjne - czyli pewnie do 110 km/h

To ma być relaksacyjna przejażdżka, a nie "chodźcie pozapi*******y"(przepraszam za określenie ale lepszego nie znalazłem), jeśli będą warunki to nas to nie ominie ;) Mam na myśli jazdę z głową. Jeśli poczujemy się zmęczeni to zatrzymamy się bez względu na brak ciekawego miejsca. A co do stawiania warunków to chyba nie będziemy się wszyscy dopasowywać do ciebie, przeczytaj dokładnie pierwszego posta w temacie.

P.S Chyba wszyscy z nas mają odpowiedni strój do jazdy motocyklem.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje warunki:nie zwalniac na łukach do 90-100/h , nie stawać na fajke (chyba ze cos zwiedzamy) ,nie marudzic ze zimno w ręce itp.

 

Merh'u... osobiscie widzialem luki, na ktorych jechales wolniej :icon_razz:

 

I pamietaj, ze nie kazdy ma elektrycznie podgrzewane 'łapowniki' :bigrazz:

 

A tak w ogole to nie strasz, bo znajdzie sie ktos, kto zrezygnuje ze wspolnego wyjazdu myslac, ze za Toba nie nadazy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Chyba kazdy z nas rozumie, ze wspolna tego typu przejazdzka moze zgromadzic rowniez tych mniej doswiadczonych w jezdzie i chociazby ze wzgledu na nich trzebaby na lukach troche zwolnic. Jazda w grupie to nie stawianie warunkow, lecz szeroko pojety kompromis :flesje:

 

Pozdro! R. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbcie już zrzutę na redbule amfę i inne dopalacze ;]

W czwartek kończę robotę o 6 (nocna zmiana sroda-czwartek) i albo pojadę na pałę albo się kimnę półtorej godziny i polecimy ok 9tej

Czekam na odpowiedz czy 9ta wam pasi ;]

Chyba ze nei to polecicie sami a ja sie gdzies sam poturlam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziemy wszyscy to wszyscy... Chyba nie ma co jechać bez ciebie bo my tej trasy nie znamy, a zdjęcia zachęcają do zapoznania się z nią :crossy: Ja tam lubię jeździć z samego rana no ale jak nie możesz to trudno ruszymy o 9:00 z Lubartowa. Gorsze jest to że wstaje o 5 do pracy i będę miał ciężką noc no ale jakoś sobie poradzę(nie mogę myśleć tylko o sobie :bigrazz:).

Czy można uznać tą zmianę godziny wyjazdu z Lubartowa za ostateczną??

 

Tak pięknie się jakoś wpasował ten fragment do avatara ;]

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...