Skocz do zawartości

Przesiadka ze sporta na nakeda- jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

no ja podobnie-większość km nawiniętych na moto było zrobione z moją kobietą jako pasażer-samemu czasami jest do bani(a na R1 plecak ma przej**ane )... A na FZ1 polatasz z plecakiem i na winkle też mozna śmiało wyskoczyć.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dzięki za wszystkie rady teraz wiem, że z tych dwóch moto na pewno FZ1N. Moto planuję kupić w przyszłym sezonie. Mam jeszcze jedno pytanie. Co sądzicie o Kawasaki Z1000 od 2007r. Nie wiem czemu, ale umkną mi ten motocykl wcześniej.

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ooo, to napisz coś o FZ1, bo może, może.

Jak coś to tu jest ta moja:

 

http://allegro.pl/item1187458172_sprzedam_..._2004_rn12.html

Koczis co do Twojej r1 to jestem naprawde miło zaskoczony, świetnie wygląda ale i tak bardziej kumate osoby wiedzą że powód który wymieniłeś nie jest głównym powodem dla którego ją sprzedajesz...tak to jest na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć, bo ja akurat nie wiem.

Choć z drugiej strony R1 już nie jest taka ładna, bo się "wzięła rozbiła była" i jutro kupuję FZ1 Fazer z ori owiewkami bocznymi, zobaczymy jak będzie się jeździło.

 

Już kupiłem pięknego Fazerka w wersji z owiewkami od GT.

Mam tylko pytanie, jaka węższa kiera pasuje do FZ1, bo ta ori to jakaś pomyłka?

Edytowane przez Koczis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć, bo ja akurat nie wiem.

Choć z drugiej strony R1 już nie jest taka ładna, bo się "wzięła rozbiła była" i jutro kupuję FZ1 Fazer z ori owiewkami bocznymi, zobaczymy jak będzie się jeździło.

 

Już kupiłem pięknego Fazerka w wersji z owiewkami od GT.

Mam tylko pytanie, jaka węższa kiera pasuje do FZ1, bo ta ori to jakaś pomyłka?

Napisałeś ze sprzedajesz swoją bo... "Odpowiedź jest prosta, moja 6 letnia córeczka chce jeździć z tatusiem, a w R1 nie mam jak Jej zmieścić przed sobą przez pochyloną pozycję, a z tyłu boję się Ją posadzić."

Twoja aukcja "Witam. Sprzedam swoją ukochaną R1. Jest to model z 2004 rn12, przebieg 21500. Motocykl jest bezwypadkowy, ..."

Z Innego tematu na tym forum:

" Jako, że po R1 zostało wspomnienie szukam nowego moto..."

"Niestety miałem w zeszłym tygodniu spotkanie z autem i R1 krótko mówiąc stoi bez przedniego zawieszenia, a naprawa w ASO wynosi więcej niż była warta, wiec mam tzw. szkodę całkowitą, a rzeczoznawca wycenił, że mogą mi zapłacić 16 tyś zł i jeszcze zabierają to co zastało..."

Rozumiem napisać bezwypadkowy po jakimś szlifie bo co drugi motocykl jest po takim i po paru parkingówkach ale nie po dzwonie w samochód i dośc konretnym... i zrozumiał bym tą aukcje że się nie przyznajesz bo wiadomo sprzedać trzeba i dużo z Nas by zrobiło podobnie ale nie pasuje akurat to na tym forum. Swoich nie informować o takiej sytuacj. i wklejać linka... O to mi chodziło poprostu i nie obrażaj się czasami poprostu takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Masaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jak byś dobrze popatrzył to byś zauważył, że to były dwa różne ogłoszenia. Jak wystawiałem pierwszy raz (w sierpniu) to moto było jeszcze bezwypadkowe, niestety traf chciał, że po ok. 2, czy 3 tygodniach od zakończenia aukcji miałem dzwona i pojawiła się nowa aukcja z moto już po wypadku(inne fotki, cena, opis itp). Tak więc ja nie mam sobie nic do zarzucenia :)

P.S. nie czuje urazy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...