Skocz do zawartości

Hard Core Party VIII


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://wsciekle-losie.pl/

 

Wybiera się ktoś? :crossy:

 

Jeżeli pogoda nie będzie wyjątkowo paskudna, to niewykluczone, że podjadę chociaż na sobotę, zwłaszcza że ma zagrać kultowy już zespół Go Naked!

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno ma byc ... wyjatkowo paskudna :banghead: :evil:

Właśnie sprawdzałem prognozę na Onecie i Meteo - jest szansa, że nie będzie padać. Tak więc nastawiam się na przejażdżkę jutro koło południa. :crossy:

 

A dziś cały dzień jeździłem w mniejszym lub większym deszczu. :icon_biggrin:

 

 

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze jednak nie pojechalem :icon_mrgreen:

Po raz kolejny wymiękłeś...

 

 

 

 

 

 

 

Miętka faja z ciebie...

 

 

 

 

 

Gej?

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pic to wole w domu w doborowym towarzystwie :flesje:

Przynajmiej pozniej nie musze najebany motocyklem jechac :banghead:

To jest ktoś taki, kto chciałby się z tobą napić???? :eek:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, wszyscy kompletnie najebani, aż mi się smutno zrobiło.

:biggrin:

Mnie się urwał film. To przyszło nagle. Pamiętam jak sobie gadałem z ludźmi a potem już nagle było rano i byłem w domku. A podobno jeszcze w tym domku były jakieś nocne Polaków rozmowy, w których uczestniczyłem nie odbiegając poziomem od reszty współlokatorów... :icon_rolleyes:

 

pozdr

 

A podobno ma byc ... wyjatkowo paskudna :banghead: :evil:

Wiesz, z tym i prognozami to na ogół jest takie pierdolenie o szopenie. Majówka miała być paskudna i nie była. Ja sobie popatrzę na koty na kwiczoły i z ich zachowania często wychodzi coś zupełnie innego niż z TV i z lepszą sprawdzalnością. Chcę jeszcze sobie kupić perlice, one dobrze przepowiadają pogodę :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artysta a jaki skromny. My mówiliśmy w jednym języku, Ty w trzech. :flesje:

Eee...? No widzisz. To tego nie pamiętam... :bigrazz:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem

:icon_question:

 

Nie wszyscy YUBY, nie wszyscy :icon_rolleyes:

Właśnie. Ja np. piłem jedynie colę. :flesje:

 

Przynajmiej pozniej nie musze najebany motocyklem jechac :banghead:

Owszem, spożywanie napojów wyskokowych i jazda jednośladem nie idą w parze. Dlatego jak jadę na jeden dzień, to nie piję w ogóle, a jak z opcją na nocleg, to zdarza mi się wypić dnia poprzedniego dwa-trzy browary, tak jak zeszłej jesieni w Borkach. Kiedyś byłem w stanie wypić więcej, ale ostatnio alkohol mi nie wchodzi. Za to nabawiłem się innego nałogu, nierujnującego co prawda zdrowia (a wręcz odwrotnie), ale dosyć kosztownego.

 

Podsumowując tegoroczne Hard Core Party (w moim subiektywnym odczuciu): fajna impreza, fajne koncerty i konkursy. Szczególnie do gustu przypadła mi "taczka" zrobiona z pozostałości po motorynce. :smile:

Gdyby tylko nie te cholerne komary przenikające nawet pod tekstylne portki motocyklowe. :evil: Choć trzeba przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania, umożliwiając zakup odstraszacza na miejscu.

 

Podziękowania dla Lefthandy'ego za wspólny powrót.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Lefthandy'ego za wspólny powrót.

No właśnie ja rano patrzę, co ja mam w kieszeni a to był mój skórzany kołnierz. Wtedy dopiero przypomniałem sobie, że był Lefty i mi go przywiózł...

 

Naprawdę zacna impreza. Polecam

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Trochę późno wpadłem, bo późno się wybrałem. No i miałem drobne kłopoty z trafieniem. A jak się pojawiłem to było już po GO NAKED. Podobno dali zajebisty koncert i żałuję, że nie widziałem. Wniosek jaki mi się nasunął z waszych opowieści to taki, że musicie po prostu grać na bani. :D A jak już dotarłem, to wszyscy już byli najebani. Ale było całkiem przyjemnie.

Olsen, ten twój sqtr, to nawet nieźle zapie**ala.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...