Skocz do zawartości

chopper 125 ccm ...


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio spotkalem sie z opinia (czlowieka posiadajacego Aprillie AF1 125) ze chopperki 4T 125 ccm to nie moto tylko taka, jak to nazwal, "imitacja".. ja mowie na to:

w zadnym wypadku tak nie sadze, nawet bardziej imitacja jest dla mnie taka AF1 ktora jak jedzie to bzyczy jak kosiara i wogole wyglada to dla mnie troszke komicznie...

Po za tym 125 ccm 4T rowniez potrafi pokazac pazurki.. silnik przykladowo CMki, co moze dziwic nalezacy do dosc wysoko obrotowych, potrafi naprawde niezle ciagnac w zakresie obrotow ok. 5500 - 8500. niezle jak na ta pojemnosc oczywiscie.. a gada bezsprzecznie nieporownywalnie ciekawiej i bardziej rasowo niz jakis maly przecinak...

Czy na forum sa jeszcze ludzie ktorzy jezdza 4 taktowymi 125ccm czy ta klasa na 4um jest ogolnie na wymarciu ? jak dla mnie to troche szkoda ze prawie w 100%ach mlodzi ludzie kupujac 125 ccm stawiaja tylko na osiagi i kupuja 2 suwowe scigi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kto wymienia japonca na chinola ?! to akurat skrajny przypadek malego 4T - chinska, (moim zdaniem) badziewna produkcja... chinole czesto maja silniki na licencji japonskiej (malo tego slyszalem (nie wiem czy to prawda) ze jeszcze przez Chińczyków dlawione) a ten widac chyba ma "oryginalny" chinski motor... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 125-tką cztero suwową sam niedawno nabyłem Daelima vl 125 Day Star i jestem bardzo z niego dumny szczególnie że dorośli motocykliści pozytywnie się wypowadają Pozdrawiam Motonew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 125-tką cztero suwową sam niedawno nabyłem Daelima vl 125 Day Star i jestem bardzo z niego dumny szczególnie że dorośli motocykliści pozytywnie się wypowadają Pozdrawiam Motonew

 

No nie dosc ze przyjemny wygladzik to i znajomemu sie bardzo dobrze sprawowal. Mial wczesniej starsza Honde Rebelke i stwierdzil ze Daelim jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie mogę prośić o radę ? chcę rozwiercić wydech w moim Daelimku .Czy to wiąże sie z jakimiś regulacjami silnika czy zapłonu iczy warto to robić czy będzie brzmieć bardziej rasowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety....sam szukam serwisówki.zerwał mi sie gwint od swiecy w prawym garze i musze zwalic głowice, sama naprawa to w sumie nic trudnego-zaniesc głowice do tokarza i po sprawie,ale trzeba najpierw ja zdiac,a potem załozyć a ja nie mam momentów dokrencania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam serwisówkę do Daelima Vt 125, podobno to oparte na Hondzie, momenty dokręcani się powinny zgadzać, mogę zerknąć, tylko napisz mi na PW co konkretnie Cię intersuje.
silnik od daelima jest jedno garkowy, to inny niz w CMce (2).. nie wiem czy bedzie sie zgadzac...

 

jesli chodzi o info eksploatacyjne to polecam te strone (jedyna strona na necie z tak dokladnymi info na temat CMki...):

 

http://www.partspartners.com/html/cm125.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...