Skocz do zawartości

chopper 125 ccm ...


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyborem motocykla. niedawno skończyłem 16 lat, tak więc od tego momentu mogę jeździć motocyklami do 125 ccm, jednakże mimo myślenia przez 3 miesiące, nie mogę się do końca zdecydować.

Interesują mnie tylko choppery lub cruisery ponieważ zależy mi na wygodzie jazdy. do tej pory najbardziej mnie przekonał do siebie Suzuki Marauder, jednakże odrobinę mnie odpycha to że z kategorii 125 ccm jest on jednym z najpowolniejszych, ale mimo to na obecną chwile najbardziej mi przypadł do gustu.

mój wzrost to 186 cm a waga to 96 kg

cena jaka mnie interesuję to 5 lub 6 tysięcy złoty (oczywiście mowa o kupnie motoru używanego)

Jaki motocykl wy byście polecili ?

dodam tylko że przez ostatni rok jeździłem na motorowerze Barton Ranger Classic a jeszcze wcześniej na skuterze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich. Mam 188 wzrostu i 120kg wagi. Czy jest jakikolwiek chopper żebym nim normalnie jeździł I wyglądał? Nie zależy mi na prędkości wyjezdzilem się ściągaczem itp. Przebywam w UK i mam prawko tylko na B. Po prostu nie chce wydawać kasy i szkoda mi czasu jeśli jest co mógłbym używać. Jeśli jednak polecacie prawko bo będę wyglądał jak idiota to takie zrobię. Myślałem o hondzie shadow 125. Proszę bez głupich komentarzy tylko rzeczowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...