Skocz do zawartości

Zatrzymany dowód rejestracyjny samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

A jak ci koleś powie ze masz kiepski wyraz twarzy i z taką się nie jeździ to co zrobisz?

pzdr

cóż, to jest możliwe :icon_mrgreen:

w takim wypadku napiszę do Ciebie na PW z prośbą o Twoje zdięcie i zacznę odkładać na operację plastyczną :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś rzuci paragrafen nt. żarówek LED w samochodzie i motocyklu ,bo gdzie sie nie rusze to widze fure z ledami (takimi fabrycznymi) , z góry dzięki .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, to jest możliwe :icon_mrgreen:

w takim wypadku napiszę do Ciebie na PW z prośbą o Twoje zdięcie i zacznę odkładać na operację plastyczną :icon_biggrin:

Kolego ja pytałem poważanie - bo to taki sam zarzut jak ta niby wytarta kierownica - no chyba ze kolega przesadza i ona jest tak wytarta ze jej nie ma.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak według stróża prawa (chyba lewa :banghead: ) wygląda "uszkodzone koło kierownicy".

http://www.speedyshare.com/files/22313263/kierownica.jpg

Wiadomo- nowe nie jest ale czy aby na pewno dyskwalifikuje samochód do dalszej jazdy? :icon_evil: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak według stróża prawa (chyba lewa :banghead: ) wygląda "uszkodzone koło kierownicy".

http://www.speedyshare.com/files/22313263/kierownica.jpg

Wiadomo- nowe nie jest ale czy aby na pewno dyskwalifikuje samochód do dalszej jazdy? :icon_evil: :icon_eek:

 

Wg. mnie absolutnie tak.

P.S. Tam coś się jeszcze trzyma razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę, brak jeszcze centralnej nakładki na kierownicę.

 

Wg mnie glina miał podstawy żeby wysłać auto na przebadanie.

Nie powinieneś się burzyć, taki przegląd Ci dobrze zrobi, będziesz wiedział że masz bezpieczne auto.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie absolutnie tak.

P.S. Tam coś się jeszcze trzyma razem?

Tak, ostatnio robiłem hamulce :bigrazz:

 

O ile dobrze widzę, brak jeszcze centralnej nakładki na kierownicę.

 

Wg mnie glina miał podstawy żeby wysłać auto na przebadanie.

Nie powinieneś się burzyć, taki przegląd Ci dobrze zrobi, będziesz wiedział że masz bezpieczne auto.

Kierownica na zdjęciu jest zdemontowana i wymieniona. Bez ściągnięcia nakładki centralnej nie sposób odkręcić kierownicy niestety :icon_rolleyes:

 

Byłem już na przeglądzie i w starostwie po dowód ale oczywiście okazało się że jeszcze nie ma. Faktycznie bardzo daleko 45km żeby się z tym tak ociągali. Zabierają w oka mgnieniu, gorzej jak mają zwrócić. :icon_evil: :lapad:

Edytowane przez wojtek2812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ostatnio robiłem hamulce :bigrazz:

Kierownica na zdjęciu jest zdemontowana i wymieniona. Bez ściągnięcia nakładki centralnej nie sposób odkręcić kierownicy niestety :icon_rolleyes:

 

Byłem już na przeglądzie i w starostwie po dowód ale oczywiście okazało się że jeszcze nie ma. Faktycznie bardzo daleko 45km żeby się z tym tak ociągali. Zabierają w oka mgnieniu, gorzej jak mają zwrócić. :icon_evil: :lapad:

 

 

 

Sam sobie jesteś winien,jakbyś szybko załatwił przegląd to mogłeś odebrać dowód na KRD tego samego dnia albo następnego :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bym zrobił przegląd o 22:40? Poza tym jeździłem wczoraj za kierownicą, nie znalazłem. Dzisiaj wpadła mi w ręce, zmieniłem, pojechałem na przegląd. Diagnosta wystawił kwit i tu kończy się sielanka. Będę jeździł z pokwitowaniem i wydrukiem z badania do czasu odzyskania dowodu. Co mogłem zrobić w tej sprawie to zrobiłem a ewentualnego mandatu za brak dowodu na pewno nie przyjmę. Nie ja zajebałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bym zrobił przegląd o 22:40? Poza tym jeździłem wczoraj za kierownicą, nie znalazłem. Dzisiaj wpadła mi w ręce, zmieniłem, pojechałem na przegląd. Diagnosta wystawił kwit i tu kończy się sielanka. Będę jeździł z pokwitowaniem i wydrukiem z badania do czasu odzyskania dowodu. Co mogłem zrobić w tej sprawie to zrobiłem a ewentualnego mandatu za brak dowodu na pewno nie przyjmę. Nie ja zajebałem.

 

Tak. masz rację. zaj**ał policjant. Prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja pytałem poważanie - bo to taki sam zarzut jak ta niby wytarta kierownica - no chyba ze kolega przesadza i ona jest tak wytarta ze jej nie ma.

 

pzdr

heh odpowiedziałem Ci tak jak zapytałeś, sam sobie dopowiedz jak :icon_razz:

dodam tylko że wszystko gra, masz rację, o swoje trzeba walczyć, nawet powiem MUŚIMY walczyć o swoje

prawa, bo nikt tego za nas niezrobi.

pozatym mamy 2010 a poldki zaprzestano klepać xx lat temu, i moim zdaniem w 99% tych które pozostały

jest się do czego dowalić. kolega wojtek2812 w pierszych postach był obużony zachowaniem policjanta

a ja zapytałem skąd to zacietrzewienie, no i mamy dyskusję tylko o czym?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. masz rację. zaj**ał policjant. Prawo jazdy.

Nie do końca rozumiem Twoją ironię ale jeśli o to Ci chodzi to mnie tego dokumentu nie pozbawił

 

 

pozatym mamy 2010 a poldki zaprzestano klepać xx lat temu, i moim zdaniem w 99% tych które pozostały

jest się do czego dowalić.

Poldki przestano klepać dokładnie 8 lat temu jeśli mamy rozmawiać o szczegółach i niekoniecznie da sie coś w nich znaleźć. Na pewno mniej niż w ćwierćwiecznych vw na przykład

Edytowane przez wojtek2812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem Twoją ironię ale jeśli o to Ci chodzi to mnie tego dokumentu nie pozbawił

Poldki przestano klepać dokładnie 8 lat temu jeśli mamy rozmawiać o szczegółach i niekoniecznie da sie coś w nich znaleźć. Na pewno mniej niż w ćwierćwiecznych vw na przykład

Miałem na myśli dowód rejestracyjny. Tak z pośpiechu wyszło inaczej. Soorki. Swoją drogą, czaję na poldka. Tak ok. 81-82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem Twoją ironię ale jeśli o to Ci chodzi to mnie tego dokumentu nie pozbawił

Poldki przestano klepać dokładnie 8 lat temu jeśli mamy rozmawiać o szczegółach i niekoniecznie da sie coś w nich znaleźć. Na pewno mniej niż w ćwierćwiecznych vw na przykład

wiesz, mógłbym się z Tobą założyć o komplet nowych opon np pirelli diablo rosso że w 8letnim

polonezie byłoby sporo rzeczy do znalezienia, i nie jestem zainteresowany dysputą czy w 25 letnim

vw tych rzeczy byłoby więcej czy mniej.

mnie raczej chodzi o fakt, że policjant wykonywał swoją pracę po łebkach, powiedzmy.

zatrzymał samochód, znalazł powód wzięcia dowodu rej, lepszy czy gorszy nieważne, ważne że ten jeden jedyny.

niesprawdzł czy silnik jest bez wycieków, czy niema luzów w zawieszeniu, układzie kier, czy opony są

w dobrym stanie, no i te ledy :icon_twisted: też ciekawe.

rozumiesz?

mógłbyś mieć kilka problemów do naprawy, a tak kupiłeś kierownicę i jest ok.

więc wracając do początku- ciesz się że tylko tyle bo napewno mogło być inaczej.

zacytuję sam siebie :biggrin: ''skąd to zacietrzewienie?''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, mógłbym się z Tobą założyć o komplet nowych opon np pirelli diablo rosso że w 8letnim

polonezie byłoby sporo rzeczy do znalezienia, i nie jestem zainteresowany dysputą czy w 25 letnim

vw tych rzeczy byłoby więcej czy mniej.

mnie raczej chodzi o fakt, że policjant wykonywał swoją pracę po łebkach, powiedzmy.

zatrzymał samochód, znalazł powód wzięcia dowodu rej, lepszy czy gorszy nieważne, ważne że ten jeden jedyny.

niesprawdzł czy silnik jest bez wycieków, czy niema luzów w zawieszeniu, układzie kier, czy opony są

w dobrym stanie, no i te ledy :icon_twisted: też ciekawe.

rozumiesz?

mógłbyś mieć kilka problemów do naprawy, a tak kupiłeś kierownicę i jest ok.

więc wracając do początku- ciesz się że tylko tyle bo napewno mogło być inaczej.

zacytuję sam siebie :biggrin: ''skąd to zacietrzewienie?''

W sumie może racja ale mniej wkurzyłbym się jakby mi zabrał dowód np za te nieszczęsne luzy choć ich likwidacja byłaby znacznie droższa. Po prostu byłby to dla mnie lepszy argument- bo na pewno w większym stopniu wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Gdybym miał kondona na kierownicy dalej byłaby niesprawna tyle że niesprawność jej byłaby niewidoczna. Czy dyskwalifikowałoby to jednak samochód do jazdy? A ledy dla świętego spokoju sind nach pizdu gegangen :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...