Skocz do zawartości

Aprilki


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co wiecie, jakie macie zdjącha aprilli rx125 tuareg 125 i pegaso 125...

 

 

prośba do DominaAdmina

 

nie pisz że to motorynki do jeżdżenia po łące (bo nie mają upside-down etc) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne doświadczenie z Apriliami więc moge coś tu powiedzieć. wcześniej miałem Tuarega, ale 50 i jeździło mi się bardzo dobrze, ale nie o to pytasz. Pegaso, którą posiadam aktualnie jeździ się bardzo dobrze i przedewszystkim komfortowo. nie jestem zwolennikiem trudnych terenów (być może dlatego, że nigdy nie spróbowałem :? ) ale jeżeli lubisz jeździć po lasach i po drogach asfaltowych to pegaso jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

 

jakby co ... http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=24014955

 

wlepiłbym tu więcej zdjątek, ale niestety nie wiem jak. Jak masz jakies pytania co do tego moto to wal śmiało.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie.

ile waży, czy są problemy z częściami - układ przeniesienia napędu na przkład? ile pali

czy wchodzi na gumę? jakie ma koła "??? zawieszenie?

wszystko chce wiedzieć :mrgreen:

 

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuareg to prawie to samo co rx tylko że obudowany i ma dwa zbiorniki paliwa

poza tym zawieszenie, silnik i rama jest ta sama. pegaso to zupełnie inny motor, nie nadaje sie za bardzo do terenu. jeśli chcesz jezdzic ostro w terenie to tylko rx albo tuareg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

RX 125 to jest bardzo świetny motocykl -z jednej strony niemal wyczynowy, z srugiej ma świetny dół, dzięki czemu nie trzeba go tak często poddawać kapitalnemu remontwoi silnika.

Mój dobry kolega, też Dominik, jeździł kilka lat temu na RX125 i był bardzo zadowolony, mimo że waży 95 kg!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile waży, czy są problemy z częściami - układ przeniesienia napędu na przkład? ile pali  

czy wchodzi na gumę? jakie ma koła "??? zawieszenie?

 

waga to 140kg. , z częściami miałem troche problemu, jak to z każdym starszym włochem. adam ma racje, w terenie ostrym to nim nie poszalejesz, ale ogólnie to jeździ się bardzo przyjemnie. (zależy co kto lubi). skok przedniego zawieszenia to 210mm, tylnego 220mm. na kółko idzie bez problemu. fajny motorek ale jezeli woilisz ostry teren to rx zdecydowanie leoszy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym rozsądnym wyjsciem jest sprowadzic po 1 maja.

Oglądałem wiele rx'ów ale były strasznie drogie w stosunku do stanu.

Przy oglądaniu zwróć uwage czy jest spawany blok silnika obok zębatki zdawczej, bo w wielu przypadkach tak było. Taką w na prawde dobrym stanie mozesz kupic za 8500 z '98 roku, za 7000 masz '96 wiec drogo. Za 6000 to masz '94 wiec nie wiem czy sie opłaca kupować taki stary motor za taką cene... Poza tym zwykle cena zalerzy od tego ile kasy zostało zainwestowane w motor w ostatnim czasie, wiec ceny moga byc bardzo różne, nikoniecznie zgodne z tym co napisałem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Tuarega to akurat moge się wypowiedzieć!

Moje pierwsze enduro które przekonało mnie do jazdy w błotku!

Idealne w miejskich korkach ale w ciężkim terenie wysiada!

Na piaskowni nie wydolił i kapitalka była!

Chwalić będe te moto ale chyba z sentymentu! Wiadomo WŁOCH!! Częsci niedość że ciężko trafić to drogie!

Mankament tego modelu to INPULSATOR!! (XL ma to samo;-( )

Włoska instalacja jest daremna i najbardziej awaryjna! Nikt mnie nie przekona na zmiane zdania!

Co prawda pisze tu o urzywanym i starszym modelu (85r) wiec może się polepszyły!

To narazie tyle!

Pużno już a o 3 jade do roboty! Trza trase objechać!

narazie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...