Skocz do zawartości

Kurtka tekstylna Held Aragon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój kombi poszedł do reklamacji, a nie chcąc być zupełnie wyłączony z jazdy - postanowiłem rozejrzeć się za jakąś niedrogą kurtką tekstylną. Czy ktoś może miał styczność z w/w kurtką i wie co to jest warte? Ewentualnie możecie polecić coś w podobnym/niewiele większym zakresie cenowym? http://www.zklamki.pl/aat

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Siemka,

 

nie widzę tematu powitalnego więc witojcie ewerybodi :smile: podpinam się pod najbardziej interesujący mnie w tej chwili temat. 2 tygodnie temu kupiłem pierwsze moto, wybór padł na gixera 600 z 99r. Moto może miało 2 delikatne szlify ale tak to prościutkie, zwinne, zrywne i naj naj naj :icon_mrgreen: a może teraz do sedna sprawy, jako że temperatura to nie jest już letnie szaleństwo szukam kurtki teks i wynalazłem takie dwa cudeńka:

 

Held Faith :

held

 

Modeka Shield Pro:

modeka

 

proszę o jakieś opinie, jak z wentylacją, jak materiały, membrana ??

 

opinie o kombiakach skórzanych to pewnie gdzie indziej :icon_rolleyes:

 

Thx

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na wyprzedaży nie tak dawno Modeke Challenger za 501zł - jest to turystyk ale wykonanie i jakość widać i czuć z każdej strony - po prostu super. Za dużo nie wypróbowana ale na dwie wyprawy sprawdziła sie bardzo dobrze. Dobrze izoluje od wiatru i chłodu.

 

Osobiscie to polecam modele w wypinaną membraną ponieważ w cieplejsze dni bedziecie jeżdzić jak w reklamówce. Z drugiej strony za takie pieniądze powinna ja mieć?!

 

Udanych i trafnych wyborów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

dzięki za info, opinia przydatna bo jestem już po przymiarce modeki shield pro i powiem tylko tyle, że bardzo fajnie leży, sprawia wrażenie solidnej a w ciuszkach teks zależy mi na ochronie przed zimnem i tu zapowiada się OK! lecz z innego forum uzyskałem bardzo pozytywne opinie o produktach held'a, a na dodatek wskazano mi sklepik w mojej mieścinie gdzie jest masakryczny wybór tej marki. Wniosek, czekam do zimy, a nóż widelec jakaś obniżka się trafi :icon_biggrin: i co bardziej mi przypasuje to w przyszłym sezonie wam zrecenzuje.

 

Pzdr

 

p.s. a jakieś fajne buciki, ktoś coś wie ?? :icon_rolleyes: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...