Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanko - otóż w związku z kiepską kondycją lakieru mojej Venturki mam zamiar zrobić jej pełne malowanie, i tu pojawia się problem - wiecie może gdzie można dostać jakieś lamówki pod lakier, takie jak ma oryginał (te na granicy kolorów w wersjach dwukolorowych) ewentualnie jakieś tuningowe ? Szukałem i w googlach i na allero i po sklepach tuningowych, ale niestety nic nie znalazłem :(

 

A może warto pomalować ją na jeden kolor. Jakiś piękny perłowy lakierek. Najlepiej gdybyś pomalował motor w oryginalnym kolorze z tego rocznika. Bo z Twojego roku występował na pewno w jednym kolorze i dwukolorowa wersja. Z którego roku masz motocykl? Zaletą jednokolorowego malowania jest to że w razie gleby znowu nie musisz dokupować szparunków. Na forum są fotki paska dorabianego przez agencje reklamy.

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... odezwałem się do Was już... sporo czasu temu :) a nawet założyłem temat hehe liczyłem że mi coś podpowiecie pomożecie :) ale jedyne co to odezwał się do mnie jeden użytkownik :) a Ci którzy mają ten sam model i rocznik nie odezwali się... oj oj oj... chłopaki kiepsko coś pomagacie :)

 

 

każdy tutaj pokazuje swoją venturkę ;) a więc i ja pokaże swoją :) co prawda ma już swoje lata... ale nie ukrywam że bardziej mi sie podoba niż te nowe hehe

 

xvz.jpg

mam też sv-ke 650 na wyszalenie się

sv.jpg

sv2.jpg

 

 

 

CZY KTOŚ Z WAS MIAŁ ROCZNIK 83-85 VENTURY? CZY KAŻDY POSZEDŁ NA PROŚCIZNE HEHE I KUPIŁ SOBIE NÓWKE xD

 

 

 

Fajnie że mam nadzieje dojdzie do naszego spotkania,mi każdy termin w maju odpowiada,już od piatku. Co do miejsca to wiem że najbardziej racjonalny z tytch propozycji byłby Dobieszów chociaż z checią bym ruszył na Mazury, morze, Bieszczady jeśli tam by zostało ustalone miejsce spotkania.

Wszystko jedno gdzie, na pewno przyjade :crossy: :biggrin:

MOŻE W TORUNIU SIĘ SPOTKAMY HEHE ? Edytowane przez DIABI23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio77 wezme tą końcówkę manetki.

 

Znalazłem ją - leży i czeka :)

Podeślij mi na PW namiary i email to Ci wyślę zdjęcia i ewentualnie nadam paczkę, chyba, że chcesz też nówki manetki.

Wystawiałem je grzecznościowo dla Kolegi, aukcja nr: http://allegro.pl/manetki-kuryakyn-i2043679801.html

 

Cena do negocjacji - najwyżej dam Ci nr tel właściciela.

 

Co do modelu Ventki, też na starszych się nie znam.

 

W kwestii zlotu, jutro dzwonię do Dobieszkowa i zapytam o terminy i ceny.

Dam znać co i jak.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalazłem ją - leży i czeka :)

Podeślij mi na PW namiary i email to Ci wyślę zdjęcia i ewentualnie nadam paczkę, chyba, że chcesz też nówki manetki.

Wystawiałem je grzecznościowo dla Kolegi, aukcja nr: http://allegro.pl/manetki-kuryakyn-i2043679801.html

 

 

Te manetki pasują do Ventury? Miałem takie w VStarze, bardzo zacne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nie wiem...

ale myślę, że tak, bo Ventka jest z USA, a tam są cale.

Miałem tak w Shadowce i było OK.

Do Ventki kupie sobie z czasem podgrzewane.

Testowałem takie w BMW LT

Super sprawa.

Te trzeba było by przymierzyć - sprawdzić.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dabi23. Miło Cie znowu widzieć na forum. Z tego co śledziłem forum tylko Ty smigasz pierwszym modelem Ventki. Są bardzo żadkie, i w takim stanie praktycznie nie można już ich spotkać. Co do linii - przypomina bardziej turystyka niz criusera i z tego powodu nie leży mi jego bryła, bo kocham chromy, choppery i cruisery. Podoba mi się linia Drag Stara i Vtx-sa, a dodając torszkę turystyki wychodzi przepiękny steamer czyli Royal Star xvz 1300 Venture i tak pogodziłem wszystkie upodobania :) . No i inaczej się go prowadzi od Twojego modelu. Nie zmienia to faktu, że to Ventka i na pewno miło bedzie sie spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te manetki pasują do Ventury? Miałem takie w VStarze, bardzo zacne.

pozdrawiam

Będą pasować.Są bardzo uniwersalne i pasują do wielu motocykli.

U siebie mam podgrzewane,założył poprzednik w stanach,super sprawa.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tempomat manualny... ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, fajna sprawa :) - wiem coś o tym :)

 

Dla ładnego desingu można założyć dwa - po lewej i po prawej :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...