Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dariow

jeżdżą nakręciłem 500 w deszczu tragedia, fajna impreza na srebrnej górze Majówka na Twierdzy Srebrna Góra- Zlot Poszukiwaczy Skarbów + Giełda Staroci 1-5.05.2013 niestety pogoda nie dopisała i nic nie było widać oraz frekwencja słaba ale polecam klimat fajny i będzie w czerwcu motocyklowy http://www.motozloty.com/component/content/article/10-imprezy/8-rock-n-ride-srebrna-gora chyba się wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z venture ; silnik stracil moc i czasem strzela w rurę , zacznę od wymiany świec -dzisiaj wykręciłem- są firmy denso x24 epr-us wyglądają na dobre

ale wymienię i zobaczę jaki będzie efekt tylko czy takie same czy denso irydowe i co dalej jak będzie bez zmian może ktoś mi podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariow

jeżdżą nakręciłem 500 w deszczu tragedia, fajna impreza na srebrnej górze Majówka na Twierdzy Srebrna Góra- Zlot Poszukiwaczy Skarbów + Giełda Staroci 1-5.05.2013 niestety pogoda nie dopisała i nic nie było widać oraz frekwencja słaba ale polecam klimat fajny i będzie w czerwcu motocyklowy http://www.motozloty.com/component/content/article/10-imprezy/8-rock-n-ride-srebrna-gora chyba się wybiorę

Jeżdżą, jeżdżą. Wczoraj wróciłem z Koszalina. Ventka pięknie się spisała. Co do deszczu to wracałem z zielonki też z mokrą dupą. Już miałem Numanoida odwiedzić, ale obawy miałem, że może być na ostro? :biggrin:

Tak na marginesie to spotkałem na trasie, 1 maja czarną ventkę. Trasa Białogard- Drawsko. Kolor czarny. Może to był kolega Zbysio z naszego forum?

 

witam

mam problem z venture ; silnik stracil moc i czasem strzela w rurę , zacznę od wymiany świec -dzisiaj wykręciłem- są firmy denso x24 epr-us wyglądają na dobre

ale wymienię i zobaczę jaki będzie efekt tylko czy takie same czy denso irydowe i co dalej jak będzie bez zmian może ktoś mi podpowie

Co do świec to zawsze stosowałem NK za 13 zł. Nigdy nie miałem awarii na trasie. Mam zawsze zapas, ale nie był potrzebny.

 

Teraz z innej beczki. Może ktoś polecić klocki na przód jakiejś firmy? Nie chodzi mi o tanie, czy drogie. Normalne dobre klocki. Założyłem tarcze i nowe klocki. Dojeżdżając do świateł, tak piszczą, że jest wstyd, żeby w takim motocyklu, takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej Venturowcy jak już pojeździcie to zerknijcie na to dla mnie bomba :biggrin:

http://otomoto.pl/yamaha-royal-star-xvz-venture-igla-trike-trajka-M3629303.html

Jak po kolejnym wypadku nie będę w stanie utrzymać mojej Kochanki, to kupię sobie trajkę, ale na razie wybacz zostaję przy 2oo ;) Przyczepka, tak, ale jakaś beczka z napisem „wino”, „piwo” lub „whisky”. Oczywiście w cudzysłowie mam na myśli konkretną markę, a nie sam napis, ale aby mój post nie zawierał lokowania produktu ;) Zobaczycie na zlocie – tyle, że nie w tym roku. Na razie jest pomysł i trwają przygotowania ;) Lewa w górę!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pół żartem pół serio. Dzisiaj osunęła mi się Ventka. Położyłem się na prawą stronę. Pękła owiewka, ale jutro ją skleimy. Te pół żartem jest to, że niby miała być taka ciężka, a poderwałem ją w 3 sek. Może dlatego, że wstyd był i się ludzie śmiali :laugh: .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pół żartem pół serio. Dzisiaj osunęła mi się Ventka. Położyłem się na prawą stronę. Pękła owiewka, ale jutro ją skleimy. Te pół żartem jest to, że niby miała być taka ciężka, a poderwałem ją w 3 sek. Może dlatego, że wstyd był i się ludzie śmiali :laugh: .

Pzdr.

ja moja położyłem na drugi dzień po zakupie wyciagając z garażu i też ją zaraz podniosłem bo leżala na lewej stronie natomiast naśtępnym razem kiedy lezała an prawej to już nie dałem rady hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też swoją położyłem w garażu ale nic kompletnie się nie stało, oparła się na rurach i tyle. Sam ją podniosłem, zgodnie z instrukcją

z YouTube :-) Ale potwierdzam, największym moim koszmarem była myśl że mogę ją położyć przy ludziach :-/

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie- na allegro jest venture 2007 r w debicy czy ktoś może zna jej losy bo mój znajomy chciałby ja kopic.

może ktoś z was wie i zna adres strony żeby sprawdzić historie po numerze vin.

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Edytowane przez andrej.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie- na allegro jest venture 2007 r w debicy czy ktoś może zna jej losy bo mój znajomy chciałby ja kopic.

może ktoś z was wie i zna adres strony żeby sprawdzić historie po numerze vin.

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

witam ja dokonywałem weryfikacji na stronie http://vinfax.pl/

ale dopiero po zakupie i w mojej ocenie trochę mało informacji natomiast pieniadze jakies spoko co do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...