Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak tam Panowie - bo Pań chyba nie ma na naszych motorach :) - pogoda na niedziele zapowiada się dobra więc może w końcu jakąś kawkę wypijemy.

Jak tylko będzie sucho i słonecznie a tak ma byc to wyjeżdżam moim smokiem na przejażdżkę. Muszę jechac do Krapkowic więc możemy się gdzieś tam spotkac na kawce lub po drodze i razem jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorejchcecie do tych Krapkowic? Bo u nas w niedziele o 14:30 jest zakonczenie sezonu http://www.raciborz.com.pl/art31936.html

i może wpadniecie? To tylko 50 km od Krapkowic, i jakby tak lekko skręcić to prawie po drodze do Katowic :).

Więc albo wpadnij Darek po Krapkowicach, albo przed i potem razem pojedziemy do Krapkowic (ok 16:00).

 

Ktoś jeszcze chętny na spotkanie w Raciborzu?

Potem możemy pojeżdzić tu i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jeszcze pytanko takie , bo piękne moto mam 2 dni jeszcze nie zarejestrowane , jak obsługuje się to pneumatyczne zawieszenie z tyłu co do czego służy itd . Z prawej strony moto obok podestu pasażera znalazłem taki wężyk z zaworkiem , nie wiem do czego on służy, może ktoś mi pomoże

 

 

A i jeszcze mam swoje moto do sprzedania bo dwoma to raczej nie dam rady jeździć

 

http://allegro.pl/drag-star-v-star-1100-classic-silwerado-i3596965855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ja myślałem wyjechac gdzieś około 12-13, ja mogę jechac najpierw do Raciborza wtedy trzeba wyjechac na spokojnie o 13.00 tam bedziemy gdzies o 14.15 pogadamy z Bobim, przejedziemy kawałek po Raciborzu i później około 15.30 razem smigniemy do Krapkowic gdzie powinniśmy byc o 16.30, Bobi wróci sobie do Raciborza a my autostradą do domu

Natomiast Jacek mógłby też dojechac do Raciborza i później razem z nami do Krapkowic i dalej do Opola

 

Co Wy na to??



Fireman ten zaworek służy do pompowania tylnego zawieszenia, tak samo masz z przodu ale 2 zaworki jeden z prawej a drugi z lewej strony, ja mam z tyłu 2 atmosfery czyli gdzieś w połowie ale od Ciebie będzie zależało jak chcesz jeździ musisz popróbowac

No a teraz kolego jakieś zdjęcie poproszę twojego motura cobyśmy wiedzieli jak wyglada :biggrin:

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem gdzie znajduje się CB radio w Venturce bo chciałbym zanieść do przestrojenia da się to jakoś wykręcić , bo nie wiem , dziękuję i pozdrawiam

Kolego musisz zdjąć "czachę" i tam znajdziesz radio. Pozdrawiam Leon 66.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz zdjąć "czachę" i tam znajdziesz radio. Pozdrawiam Leon 66.

 

 

 

 

Czachę czy kufer tył żeby dostać się do CB

 

kurde nawet nie wiem jak wkleić foto

 

 

 

A to te zaworki służą do pompowania , a ja myślałemże to ma gdzieś tam swoją sprężarkę i można tak pompować przez naciśnięcie jakiegoś przycisku , dużo jeszcze muszę się nauczyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czachę czy kufer tył żeby dostać się do CB

 

kurde nawet nie wiem jak wkleić foto

 

 

 

A to te zaworki służą do pompowania , a ja myślałemże to ma gdzieś tam swoją sprężarkę i można tak pompować przez naciśnięcie jakiegoś przycisku , dużo jeszcze muszę się nauczyć :biggrin:

CB masz z tylu pod kufrem z przodu w czaszy masz zwykle radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ja myślałem wyjechac gdzieś około 12-13, ja mogę jechac najpierw do Raciborza wtedy trzeba wyjechac na spokojnie o 13.00 tam bedziemy gdzies o 14.15 pogadamy z Bobim, przejedziemy kawałek po Raciborzu i później około 15.30 razem smigniemy do Krapkowic gdzie powinniśmy byc o 16.30, Bobi wróci sobie do Raciborza a my autostradą do domu

Natomiast Jacek mógłby też dojechac do Raciborza i później razem z nami do Krapkowic i dalej do Opola

Plan wyglada dobrze, ja jestem za. Mozemy sie spotkac ok 14:15-14:30 w Raciborzu albo ma miejscu zbiórki (Plac Długosza), albo przy McDonalds (jest tylko jeden, ul. Nowomiejska) i potem razem pojedziemy na miejsce zbiórki.

Nejlepiej zdzwonmy sie w niedziele ok 12:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...