Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Remas

 

Robertus uważaj żebyś nie dobił za dużo powietrza bo wystarczy dwa trzy ruchy i już jest pełno :biggrin:

 

Jacek ja szukałem kiedyś ale bagażnika oryginalnego pod kufer z Ventury i znalazłem na allegro używany za 200 zeta

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Remas

 

Robertus uważaj żebyś nie dobił za dużo powietrza bo wystarczy dwa trzy ruchy i już jest pełno :biggrin:

 

Jacek ja szukałem kiedyś ale bagażnika oryginalnego pod kufer z Ventury i znalazłem na allegro używany za 200 zeta

 

Dariow, daj zdjecie jak sprzet wyglada z bagaznikiem od Venture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki powinny pasować nie da sie ich pomylić pasujatylko do jedngo gniazda, myśllę że w całym moto tak jest a przynajmniej u mnie rozbierałem już kilkakrotnie kufer i nie bylo problemu podobnie jak z wiązkami pod czachą

 

jak znajdę chwile to przeslę ci zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Remas7

Oława niedaleko to może jakiś wypadzik po dopieszczeniu?

Hej, jak najbardziej pisze sie na wypadzik :), musze się co prawda "wjeżdzić w sprzęt bo zacnej jest wilekosci. ostatni tak duzy motocykl ważył skromne 280kg co przy Venturce nie jest wiele. Nabralem wiary po obejrzeniu kilku filmow z Ytube jak podnosic tak ciezki motocykl :rolleyes:

 

Ktos kiedys szukał bagaznika...

 

http://tablica.pl/of...f88be7c8ae;r:;s:

Czesc

dzwonilem do czlowieka bo akurat takiego bagaznika u mnie brak( poszlifie przyjal czesc tarcia na siebie) ma mi podeslac dokladniejsze zdjecia poprzedniego wykonania. Zaznaczyl ze nie jest to chrom tylko stal nierdzewna. Poinformuję co i jak

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wymieniał ktoś może płyn w chłodnicy?

Wszystko mam wymienione, tylko to zostało, ale zawsze jakoś nie mogę się za to zabrać, bo nie wiem jak? Nawet płyn już kupiłem z rok temu i dalej dupa.

Aha, założyłem tarcze używki. W sobotę trochę nakręciłem. Żałuję, że dopiero teraz to zrobiłem, bo różnica jest niebotyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spust w chłodnicy zlokalizowałem. Co do pompy to nie dałem rady. Nie wiem, gdzie to jest ( tzn. korek spustowy). Nie wiem czy trzeba korpus ściągać?

Tak czy inaczej zlałem płyn korkiem w chłodnicy. Zlazło tylko 3 l. W opisie jest 3,5l. Myślę, że reszta została w układzie?

Koło korka jest guma i w zabudowie filtr ( taki malutki). Czy ktoś wie, do czego to służy? Jest brudny i chyba należało by go wymienić? Kształt specyficzy i raczej zamiennik nie podoła?

Jak go zdjąłem to moto tak pięknie gada, że szkoda go zakładać. Tak jakby tłumiki zostały rozebrane. Piękny gulgot :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...