Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zdrowych i pogodnych świąt oraz tyle samo powrotó co wyjazdów w nowym roku

slaczek co do szyby to zależy ile masz wzrostu ale z dośiwdczenia wiem że najlepiej się sprawdza szyba abyś patrzył nad niom okoł 5cm

ja oryginał przycinałem jakieś 12cm a mam 186cm wzrostu teraz czuć jaki kolwiek powiew wiatru na kasku podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne grono Ventka odstawiona bo pogoda kiepska, więc może wrzucę linka do opisu tegorocznej podróży. Wiem że to jakby do innego działu trzeba by wrzucić, ale podróż Venturą ....... itd.

Księżniczka jak zwykle przejechała bez żadnych usterek spalanie bardzo umiarkowane około 5,5 l/100km, drogi różne od autostrad po szutry, przed wyjazdem synchronizacja gaźników, nowe opony, świece, świeżutki olej i filtry. Kask szczękowy, muza w słuchawkach,CB włączone w zależności od potrzeb. Ventura lubi długie przeloty.

 

Zapraszam do lektury:

http://dziennikimotocyklowe.com/4-mare-092013-wyprawa-do-4-morz-kompletna-relacja-z-wyprawy/

Witam kolegę trasa rewelacja gratulację...:) ja co prawda Venturkę mam kilka miesięcy ale wcześniej śmigałem na Royal Star Classic bylem nią dwa razy w Chorwacji z naszą paczką a Polska zjechana cała , teraz jest Venturka i moja Pani jest bardziej zadowolona chociaż na Royalce nie było źle tylko mocy brakowało....:) Waszą trasę pozwolę sobie pokazać kolegą i myślę ,że znając ich zapał do jazdy chętnie ją zaliczymy czy jak pojawią się jakieś pytania możemy pytać ?

Pozdrawiam Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

kolego z lublina w sprawie strojenia radia cb

boczna Krasnickiej tel 791 575 585

ja w swojej tam robilem i jestem zadowolony

Dziekuje za kontakt. Umówiłem się z tym gościem z Al. kraśnickiej na wiosnę Trzeba będzie zdjąć kufer centralny i potrwa to ok. 2 godziny. Będę musiał wyrzucić jedną słuchawkę z bluettooth z wewnątrz kasku i zastąpić ją słuchawką od CB radio i schować w kasku drugi mikrofon. Jak będę miał pytania to pozwolę się z tobą skontaktować. Pozdrowienia dla wszystkich. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dla Wszystkich ... Venturionów :wink: jesteMietek i jestem tu nowy, kilka dni temu kupiłem Yamahe ... choć nie powiem bardzo długo byłem za hondą - kiedy się na miej przejechałem - wystarczyło kilka kilometrów by stweirdzić że to nie to Venturion myślę że to jednak beje :) TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrej.P
Chmmm...
Nie rozumiem Twojej decyzji, ale jeżeli jest ona podyktowana stanem zdrowia, to ją szanuję.
Mam nadzieję, że jak będą organizowane zloty, to przyjedziesz lżejszym motocyklem lub puszeczką.
Pozdrawiam!

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrej.P

Hmmm...

Nie rozumiem Twojej decyzji, ale jeżeli jest ona podyktowana stanem zdrowia, to ją szanuję.

Mam nadzieję, że jak będą organizowane zloty, to przyjedziesz lżejszym motocyklem lub puszeczką.

Pozdrawiam!

witam Dyzio na ubiegłych zlotach bardzo chcialem być ale nie wyszło może w 2014 się uda to postaram się uczestniczyć bo z wami praktycznie jestem od początku forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i oczywiście panie wszystkiego najlepszego w nowym roku 2014 dużo zdrowia to najważniejsze , szerokich dróg mało problemów na drodze , pięknych wycieczek i zlotów co tydzień . Mam nadzieje że zaraz na początku wiosny się widzimy ? jak co to ja zapraszam do siebie Będzin jest na trasie do Częstochowy każdy wie o co chodzi jakaś gorąca kawa i w drogę , Jeszcze raz wszystkiego dobrego i czekam na kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i oczywiście panie wszystkiego najlepszego w nowym roku 2014 dużo zdrowia to najważniejsze , szerokich dróg mało problemów na drodze , pięknych wycieczek i zlotów co tydzień . Mam nadzieje że zaraz na początku wiosny się widzimy ? jak co to ja zapraszam do siebie Będzin jest na trasie do Częstochowy każdy wie o co chodzi jakaś gorąca kawa i w drogę , Jeszcze raz wszystkiego dobrego i czekam na kontakt.

A ja jeszcze wczoraj zrobiłem lota z koleżką na goldasie, co prawda krótkiego ok. 50km ale 28 grudnia to jeszcze nie śmigałem na motocyklu. Było bardzo przyjemnie.Pozdrawiam wszystkich i do spotkań na drodze w przyszłym roku. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj widziałem kilku Motocyklistów, ale nie mogłem dosiąść swojej Kochanki, bo jechałem na pogrzeb, za to dziś Ją rozgrzałem ;)
Wychodzę z garażu i słyszę charakterystyczny dźwięk mojej starej Hani.
Okazało się, że Kumpel właśnie wracał z zamku w Pułtusku ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w okolicach Sanoka ..."furmanką" (Venturion - w stajni się odszykowuje by na wiosnę latał ładnie) ... widziałem kilku kolegów motocyklistów .

 

Witam kolegę z moich okolic! Przybywa nas :)

Chętnie pooglądał bym Twoją furkę.

Ja moja vętkę też mam już w domu zaczynam ja poznawać na razie organoleptycznie bo akumulator kiepski nowy dopiero myślę kupić na wiosnę, a i z paleniem nawet na szelkach jest lekki problem ,za długo stała wieszają się tłoczki od ssania. Gaźniki muszą pójść na stół i trzeba je gruntownie wyczyścić i wyregulować.Wymienić świece i płyny eksploatacyjne. Z kompletowaniem ruszyłem do przodu, w Święta Mikołaj w postaci naszego forumowego kolegi andrei,p przyniósł mi oryginalny dół kufra w bardzo ludzkich pieniążkach. Jeszcze raz dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...