Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, odpalic otworzyc piwo i poczekac, po co chcecie kombinowac. Ja zmienialem plyn chlodniczy w listopadzie, bylo zimno, odpalilem po wymianie, nie pamietam dokladnie po ilu, ale ok 20 min i sie właczył. Teraz jest cieplej, wlaczy sie wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pod warunkiem,że się włączy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, czasami też tak mam...

Jak jadę po nawierzchni jak stół, to jest OK, ale na innej ... - raz na początku, to się prawie obsrałem :(

Dla tego pisałem, że Cię odwiedzę na wymianę oleju, bo myślałem, że może tu jest pies pogrzebany.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem blisko by zwieracze puściły bo nigdy w ventce tego efektu nie miałem i nagle !! ledwie złapałem za kierownicę. Kurcze teraz sobie przypomniałem że jadąc wczoraj dość wolno władowałem się w taką dziurę że plomby mi wypadły (udział w paradzie). Jutro dokładnie muszę popatrzyć na kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten typ tak ma , to jego przypadłość za dużo , za ciężko, rożne reflektory i oslony wszystko na kierownicy to drga wibruje , wystarczy dotyk kierownicy jednym palcem i wszystko sie uspokaja, nie szukaj przyczyny tam gdzie jej niema możesz sprawdzać koło , opone , ciśnienie , lagi to nic nieda to wszystko przerabiałem

Edytowane przez maciejka 750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobreee...

Ja myślałem, że to wina jakiegoś zdarzenia drogowego, a tu jakby wada konstrukcyjna :)

 

Maciejka, teraz jadę do pracy, potem prosto na działkę - zapraszam, będziemy montować "STOP".

Swatom, Tobie też zamontuję - mam go w domu. Jak się spotkamy, to przy okazji domówimy temat .MP3.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pytałem wcześniej ale temat umknął między innymi:

 

no to jeszcze pytanie o zmieniarke, bo ja nie mam takowej na pokladzie i nie mam tez kabli doprowadzonych do tylnego kufra. Czy wobec tego bede mial mozliwosc skads wziac miejsce gdzie podlacze zmieniarke lub emulator?

moze macie jakis schemat instalacji?

 

Chodzi o to czy każda instalacja Venturek jest przygotowana od strony modułu audio a u mnie nie ma tylko kabli czy może to jakas uproszczona wersja bez funkcji zmieniarki. Jak naciskam przycisk aux na konsoli to nie mam do wyboru Zmieniarki, ale ta pewnie sie pojawia dopiero jak jest podłaczona wiec sie pocieszam ze wystarczy tylko wpiac sie do modułu. Ale gdzie go szukać?

 

Prosze o pomoc, bo też bym sie podłączył do tematu emulatora mp3 tylko nie wiem czy będę miał to gdzie podłączyć. Już mnie radio męczy (rzadko jakaś muza leci godna moto) ...

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę tobie, ale lekarstwem na szukanie muzy jest podłączenie MP3 lub innego urządzenie odtwarzającego muze pod wtyk przy odtwarzaczu kaset. W sterowniku ustawiasz AUX i słuchasz.

 

taaa, tylko ze wtedy zero sterowania/wyboru utworów z poziomu sterownika, a chciałbym uniknąć grzebania w odtwarzaczu mp3 lub telefonie podczas jazdy.

 

może jednak jest inne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka, teraz jadę do pracy, potem prosto na działkę - zapraszam, będziemy montować "STOP".

Swatom, Tobie też zamontuję - mam go w domu. Jak się spotkamy, to przy okazji domówimy temat .MP3.

 

Pamiętaj Dyzio77 żeby porobić zdjęcia z montażu "STOP-u"

 

Dziś jadąc puściłem kierownicę i szok motor wpadł w shimi, pomyślałem że może nawierzchnia. Niestety dalej było to samo. Może macie pomysły gdzie szukać przyczyny i od czego zacząć naprawę.

 

Ja akurat kilkakrotnie puszczałem kierownicę i u mnie nic się nie dzieje, motocykl jedzie równo i nic nie drga. Próbowałem przy różnych prędkościach, nie powiem ale sprawia mi to przyjemność że jest taki stabilny, balansując ciałem można go prowadzić jak rower :)

Może za ten efekt odpowiedzialny jest amortyzator skrętu? Bo przecież to on ma tłumić te drgania.

 

Chodzi o to czy każda instalacja Venturek jest przygotowana od strony modułu audio a u mnie nie ma tylko kabli czy może to jakas uproszczona wersja bez funkcji zmieniarki. Jak naciskam przycisk aux na konsoli to nie mam do wyboru Zmieniarki, ale ta pewnie sie pojawia dopiero jak jest podłaczona wiec sie pocieszam ze wystarczy tylko wpiac sie do modułu. Ale gdzie go szukać?

 

Zmieniarkę montujesz w centralnym kufrze a kabel od niej ciągniesz pod owiewkę. Żeby słuchać płyt na panelu wybierasz "CD charnger", znajduje się ta funkcja między "AM" a "AUX"

 

A więcej sobie przeczytasz tutaj: http://www.venturers.org/Tech_Library/index.php?action=article&cat_id=002003&id=234

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...