Skocz do zawartości

Zdałem na prawko... kat. C! :D


Traveller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu godzinach w wysłużonym MAN-ie zdałem za pierwszym podejściem na prawo jazdy na ciężarówki o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony :icon_mrgreen:

 

Wiem, że to nie "Na Osi" ale i tak się chwalę :icon_razz:

 

Dlaczego nie na osi? Będziesz mógł teraz wozić motocykl autobusem lub ciężarówką. Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowych zasadach - to znaczy jakich? Kurs rozpocząłem jakoś w listopadzie jeśli to coś pomoże...

 

 

 

to tak z ciekawosci bylo :wink: mowili kilka miesiecy temu w tv, ze kursanci kat. C beda musieli wyjezdzic ok. 100 !!! godz po drogach.. aczkolwiek domniewam ze skoro tak wczesniej zaczales, to Ciebie to nie objelo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowych zasadach - to znaczy jakich? Kurs rozpocząłem jakoś w listopadzie jeśli to coś pomoże...

 

Nic nie bój bibor - będzie dobrze :D

 

Bylem w Polsce na urlopie niedawno i wykupilem tam 6h zeby zobaczyc jak bedzie. Na placu wszystko za pierwszym podejsciu zrobilem, nie jezdzac wczesniej ciezarowym autem. Na miescie tez bylo spoko tylko mi sie czasem strony myla :)

Mam nadzieje, ze bedzie ok.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whistler - te nowe zasady, o których mówisz to obowiązek zrobienia licencji na transport drogowy. Rzeczywiście jest to coś ok. 100 godzin i dopiero po ich wyjeżdżeniu możesz pracować jako kierowca ciężarówki :icon_eek: Cena licencji to niestety aż kilka tys. zł, a wprowadzono ją we wrześniu ubiegłego roku więc ja się na darmochę naturalnie nie załapałem :icon_mrgreen:

 

Cena samego kursu to, w zależności od szkoły, ok. 1500 PLN. Do tego dochodzi 100 zł badanie lekarskie (ma pan język? - mam, ma pan oczy? widzi pan? - widzę --> ok, no to jest pan zdrowy....) + egzamin w wordzie 182 zł (teoria razem z praktyką).

 

 

 

A trzeba będzie jeszcze kiedyś E zrobić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Koledze :clap: wiem co znaczyła jazda wysłużonym Manem... :) ale za to wrażenia niezapomniane :D i miny innych.. no bezcenne :icon_biggrin:

Pozdrowienia od Lulki kierowczyni cieżarówki :) :smile:

 

To teraz tylko dodaj E :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nieźle gratuluje :buttrock: :lalag:

Ja zdałem na C w tamtym roku 28 sierpnia i zdążyłem zrobić kurs na przewóz rzeczy (obecnie kwalifikacja wstępna, która po 10 września 2010r kosztuje kilka tys zł)

No i teraz próbuje szukać pracy w tej branży, lecz każdy wymaga doświadczenia zawodowego, a gdzie poza kursem PJ gdzie je zdobyć :icon_question:

Pewnie pracodawcy chcieliby ażeby swoim własnym Manem lub starem przyjechać na rozmowe kwalifikacyjną :icon_eek: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...