Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PGR sadze, ze powinno to ludzi zmobilizowac do przyjazdu. Ja bym nie chciala zaliczyć Pipcykowej megatomby. 8O Ja sie wypisuje z "koła miłośników zjebanych wybuchów & pogromców kobiet z siatami" :twisted:

Pipcyk Ty uwazaj z ta produkcja seryjna bo Cie zamkna i sama na Rzyki Zjebs Party Pojade? Kas? :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypisuje z "koła miłośników zjebanych wybuchów & pogromców kobiet z siatami"  

 

No no! Pgr mi tu duzo naopowiadal wiec ja sie na to od razu pisze! :mrgreen: :) Swoja droga juz sie szykuje na 4 czerwca bo podobno mnie jakis test czeka! :mrgreen: Znowu pacyfikacja wrocka! :mrgreen: :)

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zacznę produkcje seryjną, oraz dalsze próby poligonowe nowych modeli

 

Hehe, może zawody w Megatombballa zrobimy? Podobny do paintballa tylko zamiast kolorowych kropek wyrywa siaty i urywa łeb... :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja sie wypisuje z "koła miłośników zjebanych wybuchów & pogromców kobiet z siatami"  

 

No no! Pgr mi tu duzo naopowiadal wiec ja sie na to od razu pisze! :mrgreen: :) Swoja droga juz sie szykuje na 4 czerwca bo podobno mnie jakis test czeka! :mrgreen: Znowu pacyfikacja wrocka! :mrgreen: :)

Pozdro!!!

 

A butelki już masz :?: bo ja kilka nazbierałam, ale kombinuje przerzucić się na kartony, bo to litrowe przynajmniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cotlet qrna taki avatar żeś se walnął bez moich praw autorskich?? znowu fotomontaz  :)  8)  :)

 

Piotrusiu czy mi się wydaje, czy Ty na tym avatarku jesteś w garniturku :?: bo to cos białego wyglada albo jak szalik, albo jak koszulka biała taka do garniturku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kobieto przeca to fota ze studniówki (oczywiście fotomntaż  :)  )   :mrgreen:  :arrow:  :)

 

to Ty już studniówke mialeś :?: a Cotlet był Twoją partnerką zapewne, no to teraz rozumiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nie ma z czego cieszyć,bo ciężko będzie Ci usiąść następnego dnia.  

Hehe! Wiem ze bedzie ostro ale postaram sie sprostac zadaniu! :mrgreen: Mam nadzieje ze Pipcyki mnie tu we wrocku nie zajada :mrgreen: :twisted:

A butelki już masz  bo ja kilka nazbierałam, ale kombinuje przerzucić się na kartony, bo to litrowe przynajmniej

Kartony??? To moze od razu na beczki sie przerzucimy - nie bedzie problemu z otwieraniem po pijaku :mrgreen: :)

A te foty to zaden fotomontaz - wtedy to juz z Pgr-em tanczylismy przy stoliku "Jedzie pociag z daleka" pana Rysia!!! :mrgreen: :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotlecie!

My jestesmy bardzo grzeczni i milusi :mrgreen: Pipcyki to spokojne bestie. :mrgreen:

A co do 4 czerwca to juz zrobcie sobie podklad, bo jedziemy do Was ciufą i dla zabicia czasu walniemy kilka taterek :) Co byście moi kochani od nas nie odstawiali jak bedziemy paste siać i zeby pole tolerancji było bardzo poszezone :mrgreen:

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUVENALIA JUVENALIA KTO NIE PIJE TEN KANALIA 8) :arrow: :)

 

Ooops chyba odbiegłem troche od tematu ale jedna rzecz jest wspólna a co do tolerancji to o nią się nie martwcie. U nas lanie po odkurzaczach ulicznych jest w standardzie :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy bardzo grzeczni i milusi  Pipcyki to spokojne bestie.  

No przeciez ja nie mowie ze nie ale mimo wszystko bedziemy sobie podklad robic juz od 1 czerwca :mrgreen: I nie bojta sie o nic - robienie pasty to nam calkiem niezle idzie i jak juz Pgr pisal trza bedzie zrobic polowanie na odkurzacze bo juz dawno zadnego nie olalismy! :mrgreen: :twisted: A jak sie we czworke przylozymy to wszystkie "Zelmery" beda mialy przechlapane! :mrgreen: :)

Pzdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...