Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PGRku dodaj, ze poranki sa u nas zimne :mrgreen: , a klimatyzacja bedzie jak sobie okno otworzy! :mrgreen:  

Pozdrawiam

He he - ja przyzwyczajony do spania na trawie (echhhh te Bieszczadzkie klimaty), więc chyba nie będzie tak źle - tylko mi tej maślanki rano nie pokazywać :) bo piwem poszczuję (albo Beherem lub Gorzką Żołądkową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano posłuchajcie co ma Wam do powiedzenia mama Goffa :mrgreen:

 

Sprawa sie skomplikowała, bo nasz wspaniały :mrgreen: kolega PGR ma egzaminy w ostatni weekend czerwca i wniskuje o przesuniecie terminu Rzyki Zjeb's Party & Goorka Treffen bo bez szifa południa to nie bedzie imprezy tylko stypa :mrgreen: .

Pierwszy weekend lipca to jest czyli 3-4 lipca 2004. To nastepny wolny termin.Proszę określcie sie czy dacie rade i kiedy. Przeciez musimy jakos sie w koncu dogadac no nie? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
PGR - leć pało na komisa wcześniej - przecież i tak wszystko umiesz  :)

 

Kurna nie wiem jak ze zmianą terminu - za wcześnie się wypowiadać, na dzień dziesiejszy udział bierem  :D

 

Mandyś no no ja se nie widze że Cie nie będzie, a jeśli nie będzie to ja Cie poszczuje ale bieszczadzką kolą :mrgreen: :mrgreen: :arrow: :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze tak czy siak.

x2 oczywiście.I chodźby cukier był po 5 złotych to teraz bimbra przywieze :mrgreen: :)

 

Jak nie bedzie problemu to bym kumpla z dziołcha i ZZR-em przywiózł.

Głową za nich nie ręcze-jak wam nie podpasują,to kumpla do rzeki,a dziewucha wasza :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja Cie poszczuje ale bieszczadzką kolą
NIEEEEEE TYLKO NIE TYM PASKUDZTWEM :D :) PLIIIIZZZZZ może byc nawet maślanka mimo_ck. Do dziś jak tylko sobie przypomnę jej smak to mi wywraca żołądek bleeeeeee :ehz:

 

Ja sie pisze tak czy siak.

x2 oczywiście.I chodźby cukier był po 5 złotych to teraz bimbra przywieze :mrgreen:  :D

Jak nie będzie kieleckiego bimbra to rano wypijasz setuchnę Behera z gwinta ;) a maślanką na Twoich oczach nakarmimy brodę :lol: (po niej będzie Rzyk(g)ał dalej niż widział - jego zmutowany organizm tego nie przetrwa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To białe leiste paskudztwo litrami :?: Chłopaki wy macie wytwórnie filmów przyrodniczych :?: 8O Czego to sie można o forumowiczach dowiedzieć. tyle tylko, że my wcale tego nie chcieliśmy wiedzieć... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej imprezy juz sobie nie podaruje :mrgreen: Jak tylko zdamy (albo nie) egzamy z Pgr-em od razu zaczynamy cwiczyc cobysmy szybko nie zalegli w Rzykach!! :mrgreen: :) Taaakkaaa bedzie imprezka! Juz sie do nauki biore! :mrgreen: Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...