Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Ja juz wiem, ze jesli pojade, to pojade sam. Brat dostal prace i wyjezdza za pare dni. Na Rzyki party wiec nie bedzie mogl wpasc.

Czy Ktos sie wybiera z okolic Rybnika, Gliwic, Zor na Rzyki? Mozna by sie gdzies spotkac i pojechac razem...

Predkosci przelotowe niewygorowane, bo to MZtka ;].

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos sie wybiera z okolic Rybnika, Gliwic, Zor na Rzyki?

Predkosci przelotowe niewygorowane, bo to MZtka ;]

Siemanko.

Wprawdzie grupa Zachód to nie Gliwice ale przez nie będziem przejeżdżać, więc nie stoi na przeszkodzie by od Gliwic ciągnąć dalej razem :mrgreen: z tego co pamiętam potem lecimy na Mikołów-Tychy-Bielsko-Andrychów.

W trasie średnio koło 90-100. Pasi :?: Jak tak to numer GG i komórki jest w profilu.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A milka ma z tym dzwonkiem przez cala impreze chodzic - przynajmniej jak gdzies zalegne to bede wiedzial w ktora strone isc!

Jak ci przydzwonię w ten łeb to jeszcze będziesz żył, ale jak ci się wytworzy echo w czaszcze to ci ją rozsadzi - więc nie przeginaj :lol:

 

Jak na dzień dziesiejszy - jadę :mrgreen: może z krasnlkiem - zobaczymy która Yamcia wygodniejsza :mrgreen:

 

holly - szkoda że cię nie będzie - trudno, nadrobi się kiedy indziej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Andrzej pewnie to dlatego że miało być najpierw w czerwcu... :buttrock:

 

Milka już wygryzłaś konkurencje widzę... teraz masz dwóch mięśniaków i jeszcze dwa moto do wyboru :mrgreen:

 

Ale na Twoim miejscu to wybrałbym PKP bo z Brodą bym się bał jechać :mrgreen: a Krasnal ma nieodparty pociąg do saren :D Więc jedynie PKP Cię ratuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz by się zrobiło z 5 motorków. Przypuszczalna lista to : AdamWo, Broda , Krasnal, Zbyhu i ja.

Może więcej, bo prawdopodobnie pojedzie jeszcze Quadman (Wrocek) i 96robert (Łagów). My nadjedziemy od strony Opola, planujemy być w Gliwicach tak gdzieś około circa może 13-tej

 

 

a Krasnal ma nieodparty pociąg do saren  :D  Więc jedynie PKP Cię ratuje  8)
Te, filtry se wyczyść :mrgreen: lepszy pociąg do saren niż do Cotleta :buttrock: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe widziałeś go jeszcze dlatego taki z Ciebie kozak :mrgreen:

 

 

Widze że niezła ekipa gwałcicieli i okrutników się zbiera... Wszystkie wioski po drodze splondrowane i wszystkie wianki pozbierane :mrgreen: :arrow: :buttrock:

Chyba pojade z wami z Gliwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci przydzwonię w ten łeb to jeszcze będziesz żył, ale jak ci się wytworzy echo w czaszcze to ci ją rozsadzi - więc nie przeginaj  

No to powialo chlodem! :mrgreen: Teraz to juz nie wiem czego sie moge spodziewac! :buttrock:

Te, filtry se wyczyść  lepszy pociąg do saren niż do Cotleta  

Tia ale sarenka mu nie zrobi tego co Cotlet potrafi :twisted: :D

Zaczynam miec pewne obawy co do tego zlotu bo ja nowy jestem i nie wiem co mnie tam spotka skoro taka ekipa bedzie! :? :arrow: :twisted:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nadjedziemy od strony Opola, planujemy być w Gliwicach tak gdzieś około circa może 13-tej

 

Od Opola jak i od Wrocławia dobrym miejscem spotkania jest chyba Radiostacja Gliwicka, tak jak przed imprezą w Rybniku.

 

Proponuję ustalić to miejsce jako dobre do wspólnego startu do Rzyk.

 

Jeśli będziecie tam o 13 to jeszcze będzie dużo czasu na dojazd do Rzyk nawet z jakimiś zakupami kefiru lub maślanki po drodze :buttrock:. Tak na czuja to z Gliwic do Rzyk będzie ze 140 do 150 km.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...