Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież to napisłem post wyżej, po co piszesz to samo w jakimś niezrozumiałym języku :?: :mrgreen:

 

Będzie nas trochę ale chyba nie aż tyle co najeźdźców. Ale za to gospodarzy rasowych góroli każdy za czterech (Poczwar za półtora) :evil: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ja bym obstawal za trasa Rybnik - Zory - Pszczyna - Bielsko - Andrychow - Rzyki.

Takze' date=' jesli komus ta transka pasuje, to mozna zrobic jakas liste i obgadac miejsca spotkan :evil:.[/quote']

Mi pasuje :mrgreen: możemy spotkac się w Pszczynie :mrgreen:

Oczywiście można jechać przez Oświęcim, ale tej drogi nie znam (bo zawsze na waksy ze starszymi jeździło się nad jezioro Żywieckie), dlatego wolę jechać na Bielsko - droga szeroka, po dwa pasy w każdym kierunku :mrgreen: żyć wybierać nie przebierać. Tak więc jak dla nas (Zachód) spotkanie przy radiostacji aktualne, choć ze względu na Rzyki (przyjazd od godziny 17) - spotkanie w godzinach 14-15 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje jeszcze jedna sprawa... gdzie sie w Andrychowku spotykamy? Chyba, ze wolicie walic prosto do osrodka... :mrgreen: Ja bym byla za tym coby Zbysia z Grazka i Jasia z Basia powkurzac pod domem u nas i u Pipcyka :mrgreen: postrzelac z tlumiorow i takie tam.... :evil: i znowu potem cala banda podjedziemy do sklepu po kielbase.. panie ekspedientki na osiedlu orgazmu dostana (jak w zeszlym roku)

... ech... piknie bydzie piknie! :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, może byc u was pod domem - drogę znam - trafimy bez problemu. Tylko czy tych kiełbas starczy dla takiej bandy :?: A co z grochówką czy bigosem :?: Budiet :?:

 

I trzeba by zaktualizować listę chętnych bo już się tyle zebrało że się pogubiłem. Czy starczy dla wszystkich miejsc w domkach :?:

I czy PGR już jakoś załatwia to zwiedzanie browców :?: I jak wygląda spanie w Węgierskiej Dziurce - bo dalej nie wiem co brać - namiot, karimata czy ponton czy jeszcze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek - macie tam sie zaopiekowac kolezankami z wawy - jak sa chetne to nic tylko je brac na wyntla i przywozic do Rzyk! :mrgreen: :evil:

Pzdr!

właśnie...zabrałby nas kto.... :|

 

Ale zanim ktos by sie zaofiarował nas zabrac to mam pytanko do Goffy czy mozna jeszcze jakies noclegi załatwic... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek - macie tam sie zaopiekowac kolezankami z wawy - jak sa chetne to nic tylko je brac na wyntla i przywozic do Rzyk! :mrgreen: :evil:

Pzdr!

właśnie...zabrałby nas kto.... :|

 

Ale zanim ktos by sie zaofiarował nas zabrac to mam pytanko do Goffy czy mozna jeszcze jakies noclegi załatwic... ??

 

hmmm... w tym momencie moze byc problem ale sie postaram :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !

Trza by tak pokombinować, żeby ekipa zachodnio-wrocławsko-gliwicko - katowicka spichnęły się gdzieś w Mikołowie albo Oświęcimiu i razem ku przerażeniu mieszkanców zalała Andrychów ( przy okazji możnaby nawiedzić Pipcyków) !? Darek będę u Ciebie, tylko o której - Delfi - może sie spotkamy u Darka ?

Pozdrawiam - AdamS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie tylko z tymi psami to juz chyba lekka przesada Pgr! :mrgreen: Aski - Wy sie tam nie przejmujcie - pewno i tak polowa ludu bedzie na polu spala wiec miejsce jakies na pewno bedzie! A moze same tez bedziecie chcialy zasmakowac snu na lonie natury? :mrgreen: :( Cieszyc sie wschodem slonca, widokiem Cotleta puszczajacego bełta zza drzewa! :twisted: :( :evil:

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...