Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pokręcona bando...

 

Zarezerwujcie miejsca dla grupy z Wawki (pewnie będzie Michał, ja Marlew, może nasze Aghije, Martki i inna banda...) W razie czego chociaż miejsce na podłodze ! Nie wiem czy uda mi się już nowym sprzętem dojechać, jak nie, to u Marlewa będę za plecaczek robił!

 

Nie macie pomysłu na fajną traskę po Słowackch (bo drogi równe!) górach tak przy okazaji?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pokręcona bando...

 

Zarezerwujcie miejsca dla grupy z Wawki (pewnie będzie Michał' date=' ja Marlew, może nasze Aghije, Martki i inna banda...) W razie czego chociaż miejsce na podłodze ! Nie wiem czy uda mi się już nowym sprzętem dojechać, jak nie, to u Marlewa będę za plecaczek robił!

 

Nie macie pomysłu na fajną traskę po Słowackch (bo drogi równe!) górach tak przy okazaji?[/quote']a może i my-Asie(sztuk dwie) jakos tam kiedyś dotrzemy..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie - ile osób będzie zwiedzać BROWAR? Ja chętnie, holly pewnie też i do tego brodaty+milka, więc wychodzi już 4 osoby. PGR, napisz jak liczna musi być grupa, żeby wpuścili na zakład. Oczywiście ty jako przewodnik, a wizyta w dziale rozlewania obowiązkowa :D :D a może będą jakieś dodatkowe atrakcje np. kąpiel w kadzi :?: :lol:

 

 

 

 

PS. Kuuurna, muszem kręcić wolne na wtorek :buttrock: może się uda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce Szanowni Państwo PT Organizatorzy

 

Wybaczcie , ale w moim wieku to doskwiera skleroza dlatego muszę sprawdzić czy wszysko pamiętam i czy dobrze zrozumiałem :buttrock:.

 

Plan Zjeb`s Party 2004:

 

1. Początek nie wcześniej niż 03.06 godzina 17:00

2. Noc z 03.06 na 04.06 w Rzykach

3. 04.06 rajd do Węgierskiej Górki

4. Noc z 04.06 na 05.06 w Węgierskiej Górce

5. 05.06 zwiedzanie pędzalni piwa w Żywcu i zakończenie imprezy

 

Jak coś pokręciłem to proszę o wyprostowanie światopoglądu w sposób skuteczny aczkolwiek delikatny :D

 

A jak sie umawia ekipa z Katowic i okolic do Rzyk ?

 

No właśnie, jak? Jestem chętny na stadny dojazd do Rzyk z dowolnego punktu aglomeracji śląskiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

niestety w Rzykach mnie nie będzie :buttrock: sprawy rodzinne zatrzymują mnie w Bialymstoku i jestem tu uziemiona do sierpnia :cry: wypijcie piwko za mnie. Do zobaczenia innym razem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...