Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz że mi serce łamiesz :?:

 

że niby ja?

 

no nic się nie łam. w ramach drugiego dnia, czyli goorka treffen, oprócz zwiedzania browaru przewidujemy krótkie przejażdżki wspomnianym autosanem...... połączone z crashtestem busa na przystankach wiejskich

 

:D :D

8O :mrgreen: :lol:

Crashtest?? Przemyslales to? A moze test łosia co? :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto będzie pięknijszy ten mój  :lol: Może Poczwarka ??? Ten tjuningbus zaczyna mi siem podobać  :D

 

no proszę - wiedziałem, że takiej bryce rzadna się nie oprze :mrgreen: :arrow: :D

 

A ja myslalm, ze to chodzi o Twoj wdziek osobisty i sexapil :mrgreen: , ktorego jak wiadomo Pocziemu nie brakuje. :) :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalm, ze to chodzi o Twoj wdziek osobisty i sexapil :mrgreen: , ktorego jak wiadomo Pocziemu nie brakuje.
Hihihi jak na razie nie wiem jak Poczwarek wygląda i jaki jest online, ale autobus to brzmi tłumnie więc zobaczymy zobaczymy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok zgłaszam się na ochotnika do plecienia warkoczy, ale ... nie obiecuje że je rozplączesz, za to moge obiecać że będą śliczne normalnie przeslyczne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lista sie rozrosła. I mam nadzieje, ze nikt sie nie wykruszy, bo jak nie to Pocziego biore i bede egzekwowac przyjazd osobiscie  

 

Mimo zmiany terminu proszę o dopisanie mnie do listy. Gdybym jednak ostatecznie nie mógł przyjechać to i tak pokryję koszty noclegu (przelewem lub przy okazji). Może tak być?

 

Czy ze Śląska najedziemy Podbeskidzie jakąś grupą czy dojazd indywidualny?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Goffa - pytasz, czy stwierdzasz    

mnie by zabrakło na zjeb's party  a kto by pgrkowi kołysankę zaśpiewał  

przeca on na plecak bierze Cotleta, a ten mu nie zaśpiewa, bo wszyscy go będą testowac.....  

co najwyżej będzie mógł mu coś wystękać  

 

Zaczynam powaznie sie zastanawiac czy nie jechac na ten zlot z korkiem w d.... :mrgreen: Ale z drugiej strony skoro przezylem noce z Pgr-em i Poczwarem i Szramerem to chyba nic juz nie bedzie mnie w stanie zajechac! :mrgreen: :twisted: Aczkolwiek bede ostrozny! A Ty Poczwarku kochany pamietaj co by w tym busie dobre amortyzatorki zalozyc zeby wytrzymaly to co sie tam bedzie w nim dzialo! :mrgreen: :D :twisted:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zgłaszam się na ochotnika do plecienia warkoczy, ale ... nie obiecuje że je rozplączesz, za to moge obiecać że będą śliczne normalnie przeslyczne  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

no to najważniejsze żeby jakoś wyglądało.....

a jak się nie dadzą rozplątać, to odrąbiemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...