Skocz do zawartości

KTM EXC-F 250 4T co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, jakie dokumenty sa potrzebne by zarejestrować motor z anglii? Czy jest potrzebny tłumacz przysiegly, podobno jakieś przepisy się zmieniły i juz nie, co wy na to?

 

Co do rejestracji:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Sprowadzanie...FAQ-t86406.html

 

A po czym szanowny forumowicz twierdzi, że to nie exc? Rentgena ma i widzi np skrzynie w środku, kwity?

Ten konkretny ma starą owiewkę - może zmienioną po wyjebce

przednie lagi wyglądają mi na pow '04. Ale nie wiem czy koła to nie didy, po prostu nie widze tam nic czerwonego w stylu "Takasago EXcEL Rim"

Jak chłopaki piszą trzeba to samemu oblookać, a jak nie czujesz sie na siłach to z kimś kumatym to sprawdź. Rocznik łatwo namierzysz bo KTM praktycznie wszedzie na częściah nabija ostatnie 2 cyfry rocznika. Zdobądź wiedze jakimi detalami sie dany rocznik charakteryzuje że by sie nie dać nabić w butelkę. A wszystko i tak dopiero w praniu wyjdzie czy miałeś szczęście czy nie.

A tak ode mnie zależy Ci na tych kilku kg? Czytało sie poro niedokońca pozytywnych opinii na piersze sztuki 250 tki w 4paku kata. OK nie latałem tym modelem, ale jeśli te kilka kg nie gra aż takiej roli to popatrz na 400-tki np kata, czy inną. Masz już jakieś doświadczenie, także bez obaw polecam Ci tę pojemność. To nie są potwory, do opanowania :crossy: . Dość trwałe patrząc na inne pojemności a radochę naprawdę sporą już dają.

 

Pzdr

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o kwity to jest tylko BRIF, nie wiem jak to sie do motocyklow nazywa ale jest to na takiej zasadzie jak w samochodzie, a co do modelu fachowiec zamawiał czesci i brał numer seryjny i w komputerze wyszła mu dokladnie nazwa KTM EXC Racing co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a co do modelu fachowiec zamawiał czesci i brał numer seryjny i w komputerze wyszła mu dokladnie nazwa KTM EXC Racing co wy na to?

Po n-rze wszystko sie dowiesz, pojemność , rok, model. Czyli jest tak jak powinno być. Zobacz czy generalnie wszystko z tego rocznika ma - czy nie jakiś składak cudowany, technicznie oblukać i jak OK to brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze - doszedłeś co z tym gotowaniem sprzęta? Sprawdzałeś co to za dziwne odgłosy w czasie pracy slinika się pojawiają? Jeśli nie to wg mnie na żywca pchasz się w nieznane :icon_rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor juz 3 tydzien stoi u mechanika, dostał tłok i nie może złożyc...:banghead::banghead:

 

Jak macie chwilke rzuccie okiem w ten temat i odpowiedzcie

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...2entry1626642

Edytowane przez maserlw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...