Skocz do zawartości

08.05.2010 I Rajd Motocyklowy Kocich Gór


Bandit22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 08 maja 2010 roku w okolicach Obornik Śląskich w miejscowości Bagno odbędzie się I Rajd Motocyklowy Kocich Gór. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są motocykliści zrzeszeni we Wrocławskim Stowarzyszeniu Motocyklistów Wratislavia Bikers.

 

Rajd ma na celu rozpropagowanie regionu Dolnego Śląska pokazanie jego nieznanych dotąd okolic, jak również popularyzację i propagowanie ruchu motocyklowego oraz szeroko rozumianej turystyki motocyklowej.

 

Program I edycji rajdu przewiduje:

 

- Rajd turystyczno krajoznawczy po drogach asfaltowych okolic Kocich Gór i Wzgórz Trzebnickich na Dolnym Śląsku.

- Rajd rozegrany zostanie na orientację a nie na czas.

- Na trasie rajdu na uczestników będą czekały punkty kontrolne z zadaniami oraz liczne atrakcje m.in. w postaci zabytkowej architektury.

 

10.00 - 12.00 Start uczestników rajdu.

14.00 - 18.00 Powrót uczestników z trasy rajdu, wydawanie ciepłego posiłku oraz kiełbasek na ognisko.

Od ok. 17.00 Ognisko i impreza integracyjna, podczas której zostaną ogłoszone wyniki rajdu i wręczenie okolicznościowych nagród niespodzianek.

 

-Na terenie bazy rajdu będzie można obejrzeć aktualne motocykle z oferty Ducati a także skorzystać ze bazy gastronomicznej.

-Rajd ma charakter jednodniowej imprezy z możliwością noclegu.

-Na terenie bazy rajdu znajdują się miejsca noclegowe w domkach, bar, węzeł sanitarny oraz istnieje możliwości rozbicia namiotu. Całość jest ogrodzona.

 

Nagroda główna Kurtka motocyklowa od Modeki oraz atrakcyjne nagrody niespodzianki od DUCATI Wrocław!

Specjalna nagroda dla najlepszej amazonki!

 

PS. Więcej informacji wkrótce.

http://lh5.ggpht.com/_abcS93o1PtE/S6HXD1Jc...2/plakat-A3.jpg

http://lh3.ggpht.com/_abcS93o1PtE/S464RPxQ.../s640/mapka.jpg

Edytowane przez Bandit22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o Górach Kocich, popatrzyłem i co nie co do zwiedzania jest, pomysł bardzo dobry i gratuluję organizatorom. Chyba będę z synem, oraz dałem też temat na naszym małym forum, więc może przyjadę nie sam. :)

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczecin melduje się, że naturalnie przybędzie! Liczymy na dużo offroadu i piękne widoki!

 

z tego co w pierwszym poście napisano :"- Rajd turystyczno krajoznawczy po drogach asfaltowych okolic Kocich Gór i Wzgórz Trzebnickich na Dolnym Śląsku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Rajd debiutuje z jedną trasą po drogach asfaltowych :crossy: o dwóch trasach pomyślimy za rok :)

Trasa został tak pomyślana by mógł ją przejechać każdy motor i prowadzi z daleka od głównych tras :) Piękne widoki gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być 15-20 stopni bez deszczu, słonecznie. Rzutem na taśmę udało się załatwić dodatkowe nagrody od sponsorów o wartości 800pln w postaci bonów! Zaczynam o 10 start zawodników w godzinach 10-14, rejstracja na miejscu. ZAPRASZAMY ! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie zawiodłem się ... nie raz bywałem na tego typu imprezach i niestety ale parę uwag miałem i to przed dotarciem na miejsce .... ogolnie pogoda dopisała i troche km nawinąłem ... ale organizator chyba trasy motocyklem nie przejechał bo drogi to jedna wielka dziura .... a co za tym idzie frajdy z jazdy nie było żadnej ... pokoszę się o stwierdzenie ze rajd na full crossie trzeba było jechać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać - była odrobina dobrego asfaltu, więc dało się jechać :bigrazz: Ogólnie impreza udana a organizujący ją ludzie, bardzo sympatyczni. Otrzymałem zaszczytny nr 100, żurek i kiełbachę :icon_mrgreen: Pozdrawiam Wratislavia Bikers!!!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rajdzie bylem, nr 76, traske przejechalem i jestem bardzo zadowolony. Impreza zostala dobrze zorganizowana, trasa ciekawa (tak jak konkurencje), mapa w miare dokladna- poza kierunkiem wyjazdu z baru Texas, niejeden sie tutaj pogubil ;) Jak na pierwszy raz to bylo bardzo sympatycznie. Pozdrawiam organizatorow- do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Rajd Kocich Gór zaliczam do udanych, bardzo dobra organizacja, miła atmosfera, widać organizatorzy przyłożyli się się do zadania :), fachowo zaaranżowane punkty kontrolne dla czujnych jeźdźców, szczególne uznanie dla leżącej, "nieprzytomnej" koleżanki - niby jak się leży to nie trzeba nic robić ale wytrzymywać sponiewieranie przez część jeźdźców pewnie nie było łatwo :). Miło spędzony dzień gdyby nie jedno ale:

 

bo drogi to jedna wielka dziura .... a co za tym idzie frajdy z jazdy nie było żadnej

 

Mam takie same odczucia. Trasa to była walka o przetrwanie, przynajmniej dla motocykli typowo szosowych.

 

Ale ogólna ocena jak najbardziej pozytywna i do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...