Skocz do zawartości

MOTOCYKLOWA NIEDZIELA NA BP 09.05


umb7777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie :icon_biggrin:

mam jeszcze jedną propozycję wyjazdową 3 maja szarlotka w Piszu, szczegóły wstępne 9 - 10 na Elektronowej na placu nauki jazdy motocyklem szkoła Imola (taki 1 dniowy wypad jeśli ktoś nie wyjeżdża na majówkę) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Który Mc'donald ?

Ten róg Powstańców i Wrocławskiej, czy ten przy Statoilu, róg Powstańców i Połczyńskiej ?

dobre pytanie :biggrin:

 

może zróbmy najpierw jakąś listę obecności, a potem dobierzemy takie miejsce żeby się wszyscy zmieścili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam nawet bardzo po drodze ale będę zbyt zajęty radowaniem się z wyremontowanej nawierzchni ulicy Dźwigowej :cool:

 

Szimimimi nie lataj tam na gumie :icon_mrgreen:

 

 

Witam wszystkich, chetnie bym sie tez podlaczyl;) Jezeli naprawili Dzwigowa to bomba.

a dasz rundę na Ducacie?;)

 

Obserwuję temat :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma ? Wole bez :icon_mrgreen:

 

Jasne, że wyremontowali :) Jak tylko się dowiedziałem od kolegi kuriera to aż sam musiałem sprawdzić. Jest świeżuteńka nawieszchnia od Połczyńskiej aż do Globusowej, 120km/h i kierownica nawet nie drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że wyremontowali :) Jak tylko się dowiedziałem od kolegi kuriera to aż sam musiałem sprawdzić. Jest świeżuteńka nawieszchnia od Połczyńskiej aż do Globusowej, 120km/h i kierownica nawet nie drgnie.

To szok :icon_eek: To miejsce zawsze kojarzyło mi się offroadowym klimatem :) Ciekawe, czy tunel będzie dalej zalewać :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...