Skocz do zawartości

MOTOCYKLOWA NIEDZIELA NA BP 09.05


umb7777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To szok :icon_eek: To miejsce zawsze kojarzyło mi się offroadowym klimatem :) Ciekawe, czy tunel będzie dalej zalewać :icon_razz:

 

Tam byl nie off-road ale sprzet wspinaczkowy potrzebny. Gduby nie mocne rece i amortyzator skretu...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna impreza, miałem nadzieje wygrać konkurs na najgłośniejszy motocykl, a tu ''tylko'' 121 db :)

 

Wiedziałem, że jakaś znajoma ta TTR'a :D Ale ładnie gadała, ten zapach przypalonego nagaru z tłoka niepowtarzalny :icon_twisted:

 

Imprezka fajna, troche inna niż w zeszłym roku ale poziom podobny. Lepiej pomyślane miejsce pokazów. Lepsza pogoda, chmury trochę straszyły ale przynajmniej nie trzeba było robić "skośnookiego".

 

ElViajero - Uchwyciłeś mój motocykl z lepszego profilu....bez dziury :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemal każdy mi mówi, że z tym wydechem sie zajebiście zgrywa, dla niektórych może troche za głośna ale w trasy nie jeżdże a do smigania po miescie i okolicy jest akurat ;] Trochę mnie zaniepokoił ten kłęb czarnego dymu w pewnym momencie, wiesz od czego to moze głównie zależec ? Bo chyba nie jest to normalne :)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie słabo Ci przepalał na maksymalnych obrotach i duże ilości bnezyny puszczały czarnego bąka razem z nagarem. Z jednej strony oczyściłeś sobie wydech, z drugiej własnie masz problem ze spalaniem :cool:

 

Albo gaźnik daje za dużo wahy (nie wiem czy to kwestia membranki podciśnieniowej czy dysz albo jeszcze czego) albo zapłon czyli świeca lub gdzieś głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...