Skocz do zawartości

Junak 350


zdenek117
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnym patentem jest prostownik akumulatora.

Służy on do ładowania bez konieczności wydłubywania baterii z moto.Po prostu extra.

 

nie bardzo czaję

wyciągasz z motocykla wtyczkę z kablem nawiniętym na rolkę jak w odkurzaczu i podpinasz do gniazdka w domu?

to to nie ma alternatora, który ładuje aku podczas pracy silnka?

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo czaję

wyciągasz z motocykla wtyczkę z kablem nawiniętym na rolkę jak w odkurzaczu i podpinasz do gniazdka w domu?

to to nie ma alternatora, który ładuje aku podczas pracy silnka?

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

No, ty jako spec tam os czegoś, powinieneś wiedzieć, jak to się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo czaję

wyciągasz z motocykla wtyczkę z kablem nawiniętym na rolkę jak w odkurzaczu i podpinasz do gniazdka w domu?

to to nie ma alternatora, który ładuje aku podczas pracy silnka?

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Z ładowaniem wygląda tak;

Podczas jazdy oczywiście ładowanie odbywa się normalnie i nic Cię nie interesuje-wsiadasz i jedziesz.

Patent na który zwróciłem uwagę to ładowarka którą dostajesz z motorem w momencie zakupu.Normalnie dostajesz prostownik z wyglądu przypominający transformator do laptopa.

Najfajniejsze jest ,że nie trzeba do ładowania wymontowywać baterii.

W motorze jest 3-pinowe gniazdko z prawej strony ramy.

Jak chcesz podładować akumulator to wyjmujesz wcześniej opisywaną przeze mnie ładowarkę-prostownik i z jednej strony podłączasz motor,a z drugiej do sieci 230v i wszystko.

 

Jak zawsze w naszym kraju znawców i fachowców jest pełno i każdy ma swoje zdanie. Dajcie chociaż 5 minut by ktokolwiek mógł się tym przejechać i wystawić jakąś opinię.

A co do nazwy to szkoda, że została sprzedana koreańczykom i od tej pory to praktycznie wszystko już można nazwać Junak, nawet skuter.

Tego Junaka co był już nigdy nie będzie, nawet jak by ktoś stworzył na najlepszych japońskich podzespołach, to i tak nie będzie to nasz Polski Junak, tylko zwykła japońszczyzna z przyklejoną nazwą Junak lub jakiś składak z cząści z całego świata a tu mamy trochę poprzerabianego chińskiego Regal Raptor z nalepką Junak.

 

Jednym się ten motorek może podobać, innym nie ale naszego starego rodzimego Junaka nic nie zastąpi.

Zgadzam się w całej rozciągłości z opinią Kolegi.

Faktycznie regal - zdarta skóra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się w całej rozciągłości z opinią Kolegi.

Faktycznie regal - zdarta skóra.

Pozdrawiam

 

Nie zdarta skóra tylko to JEST Regal Raptor. A'propos mi też się nie podoba nazwa Junak. Ale z zupełnie innego powodu. Niestety ci wszyscy importerzy mają chyba jakieś klapy na mózgu i nie potrafią nic fajnego wymyślić tylko junak, junak, do wyrzygania. Dla mnie junak to wieśniacki sprzęt z PRLu nie żadna legenda.

 

 

 

V max można włożyć między bajki.Producent podaje 130 km/h , w ofertach dilerów 140 km/h.

Mój egzemplarz rozpędza się do 120 i to jest opór.

 

Tak czułem podczas próbnej jazdy, mimo, że nie było mi dane rozbujać go do oporu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent na który zwróciłem uwagę to ładowarka którą dostajesz z motorem w momencie zakupu.Normalnie dostajesz prostownik z wyglądu przypominający transformator do laptopa.

Najfajniejsze jest ,że nie trzeba do ładowania wymontowywać baterii.

W motorze jest 3-pinowe gniazdko z prawej strony ramy.

 

czyli producent z góry zakłada, że będą problemy z ładowaniem?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oglądałem to moto na żywo i moim zdaniem jest to najładniejszy chińczyk jakiego widziałem albo inaczej, jedyny ładny chiński motocykl.

 

Jeżdżę bardzo konkretnym sprzętem ale muszę oddać odrobinę szacunku za stylistykę, bo moim zdaniem wreszcie zaczyna ktoś iść w dobrym kierunku. Dajmy im szansę, bo wybudowanie linii produkcyjnej w Polsce, to raczej niezwracalna inwestycja i jak widać niemożliwa dla nikogo.. a może jak poczekamy, to coś się zmieni i powstanie "Junak M1300" ??? :) cholera wie i ja uważam, że idą w dobrym kierunku.

 

O jakości tego sprzęta chętnie poczytam i zachęcam użytkowników do opisania wrażeń z jazdy i doświadczeń.

 

Pozdrawiam

 

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...