Skocz do zawartości

Pierwszy sprzęt, pierwsza jazda.


rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ok godz 14 kupiłem simsona - mój pierwszy sprzęt !!!

Czekałem na to prawie 3 lata i podobnie zbierałem kasę, aby kupić za swoje :clap: ,nawet nie wiecie, jak się cieszę. Potem zrobiłem małą przejażdżkę, najpierw go zgasiłem, następnie nadgorliwie prawie poszedł na koło :) ale dobrze chodzi i w ogóle fajnie :lol: ... Jest trochę zaniedbany (wizualnie) więc czeka mnie troszkę roboty, aby ładnie wyglądał, ale to się zrobi puźniej narazie tylko jeździć, jeździć i jeździć ...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotki to możecie sobie jeszcze trochę poczekać :D chyba, że ktoś wpadnie z cyfrówką :clap: Morda się cieszyła, jak cholera, ale już tablica zdemontowana jutro lecę do urzędu. Dałem 1000zł, silnik 3 biegowy S50 ,961km po remoncie. Tylko trzeba kopniaka zamontować, bo narazie trzeba ze spychu odpalać, ale też trochę działkowców pomęczyłem, ach ten dźwięk silnika dwusuwowego. I rozbujałem go do 50 , ale na razie wolałem v-maxa nie sprawdzać, bo to była pierwsza moja przejażdżka i trochę się bałem :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wam przypomnieć kto "zeswatał" Ciebie z tym simakiem  

No to nie do końca tak, bo szykowałem się już od puźnej jesieni ale i tak nie miałem nic innego na oku.

Bardzo podobny do tego ze zdjęcia, ale jednak troszkę inny :clap: Teraz trochę pojeżdżę, a jak będzie więcej wolnego to go trochę dopieszczę :) Może jakoś super nie wygląda, ale jak chodzi.

W każdym razie greedo mówił, że nie będę żałował :D no zobaczymy.

 

P.S. A teraz lecę po tego kickstartera

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...