Skocz do zawartości

pompa wody gpz 500


fedek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no coz podczas montazu pompy ,a mianowice dokrecaniu tzw.chyba wiatrak

pompy wodnej nastapilo jej urwanie i sruba zostala w walku wyrownawczym,oczywsiscie skladana byla na loctite,a wiec rozwiercanie pozastawilo spore spustoszenie i zniszceniegwintu wewnatrz,oczywiscie wiem ze nalezaloby kupic nowy wiatrak(co uczynie)oraz walek wyrownawczy,rozpolowic silnik i to wymienic,ale to nie malo pracy.czy ktos probowal to skladac w miejsce zniszczonego gwintu na jakis klej?np poxipol do metalu?ma ktos z tym jakies doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxipol jest dobry...do sklejenia gwintu np. lusterka ale nie pompy wodnej.

To tyle.Nie mam nic więcej do napisania.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PIOTR,kierunek byl mi znany,sruba z gwintem lewym,mysle ze ktos ja kiedys juz nadwyrezyl,no coz szukalem chyba tylko pocieszenia,niestety chyba wymiana razem z walekim bedzie tylko skuteczna,,,,ale chyba wiecie ile to roboty,,a po drodze sa szpilki wydechu,,,,ten sam problem moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PIOTR,kierunek byl mi znany,sruba z gwintem lewym,mysle ze ktos ja kiedys juz nadwyrezyl,no coz szukalem chyba tylko pocieszenia,niestety chyba wymiana razem z walekim bedzie tylko skuteczna,,,,ale chyba wiecie ile to roboty,,a po drodze sa szpilki wydechu,,,,ten sam problem moze byc

 

Niestety się narobiło i trzeba ro szybko naprawić bo sezon się zaczyna.

A propos szpilek wydechu to już przy okazji czas aby je wymienić na nierdzewne razem z nakrętkami.

Są dwa plusy tej operacji : estetyczny i funkcjonalny :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo podejmiesz dużo roboty w najbliższych dniach i sezon przejeździsz na moto albo olej sprawę i oglądaj M jak Miłość przez całe lato. Tylko zamknij okna w domu co by dźwięk przejeżdżających motocykli Ci nie przeszkadzał w seansie. :biggrin:

 

 

Szpilki nie są takie strasznie, fakt że lubią psuć krew ale z delikatnym podejściem da się to zrobić. Spryskaj za wczasu WD40 i zostaw na noc, rano znowu WD40 obficie, odczekaj i po obiedzie ruszaj do dzieła. Chociaż po obiedzie to ciężko będzie ruszyć d.... do roboty. :biggrin:

 

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...