Skocz do zawartości

Dziwny problem bandit 1200


MOTOWARIAT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwny problem jak wkręcam bandziora na np na trasie 1,2 3,4,5 i trzymam gaz to jest ok jak tylko upuszcze gaz np przed zakrętem i znowu dodaje to chodzi na 2 gary po jakim czasie znowu zaczyna na 4 chodzic nie wiem czy to wina świec czy gazników ,zmieniałem wydech na przelot wiem ze musze zrobić synchro ale czy to by była az taka różnica po zmianie ??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź fajki, może gdzieś masz przebicie czy cuś, pękniętą lub luźną.

no ale to dziwne że to dzieje sie tylko jak ujmuje gazu ,pod czas jazdy jak tak sie stało to zdjąłem fajke z bocznego gara i żadnej reakcji nie było jak by zalewało swiece czy cóś , bo po jakimś kilometrze znowu załapuje na 4 gary ale przy niższych obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - świece do wymiany. Secundo - filtr powietrza do kontroli bo pewnie nie wiadomo kiedy był sprawdzany. W dalszej kolejności gaźniki. Przy okazji ściągnij kopułki i zobacz w jakim stanie masz membrany.

Edytowane przez toowdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po zmianie koncowki bylo tylko lepiej - wiecej mocy

co do twoich problemow, najpierw sprawdzilbym swiece, dziwne jest to ze raz chodzi raz nie chodzi gdyby cos bylo nie tak z gaznikami problem wystepowalby caly czas, napisz wiecej na temat temperatury (jak na zimnym jak na cieplym), dalej sprawdzales luzy zaworowe?? jezeli ma za male gasnie na wolnych!

nie musisz robic synchro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako siostra przełożona sprawiłes się doskonale... pan doktór był zadowolony :)

 

I jeszcze w temacie. Klaudiusz miał w Bandycie wytrysk a kolega z problemem jest na gaziorach wiec inna bajka. We wtrysku można i tłumik zdjąć i pojedzie.

Smiert Szpionom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...