Skocz do zawartości

Motocykle drag VOOZ


Rekomendowane odpowiedzi

japierdole o czym rozmawiamy??

motocykle na zachod bez histori???

pokaz motocykle jekie budowales??

nie pojdzie tak jak by sie chcialo

trzeba rynek zaskakiwac czyms nowym

kola z oponami za 5 tys???

niewykonalne

takie jak na zdjeciach z oponkami to ponad 7 tys pln

chcesz zrobic interes badz orginalny!!!

ja naprzyklad widze duza luke w rynku bo nadal nikt nie zapycha go ladnymi dieslami

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny do najeżdżania.

KONIEC TEMATU

 

Odpowiem tylko qurimowi bo zapomniałem.

 

W przypadku gdy klient z zagranicy przysyła pojazd do Polski do roboty.

A przysyła bo ma zdecydowanie taniej wykorzystuje się formułę "uszlachetniania czynnego" Pojazd wjedzie do Polski na czas naprawy, bez opłat celnych i również po

ustalonym czasie bez opłat opuści Polski Obszar Celny.

 

Druga wersja, klient kupuje w Polsce wysyła za granice.

Jeśli pojazd jest starszy niż 55 lat trzeba zgody konserwatora zabytków.

Wszystko można zrobić legalnie.

 

Trzecia wersja klient kupuje w Polce i rejestruje w Polsce na żółte blachy.

Z czym to się wiąże pewnie było milion razy wałkowane ( Nie będę pisał, że jest ....... bo nie dopisze jakiejś pierdoły i każą mi doczytywać)

 

Proceder legalny nie karalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" japierdole o czym rozmawiamy??" - nie wiem, nie tak chciałem, żeby się temat rozwinął

 

"motocykle na zachod bez histori???" - ................

 

 

"pokaz motocykle jekie budowales??" - co to znaczy budowałeś ?

 

Panowie potraficie czytać ze zrozumieniem, czy widzicie różnice pomiędzy składaniem kompletu a budową motocykla. Dla mnie budowa to: spawanie ramy, składanie silnika od zera, itp.

Trudno to rozróżnić ? Chcecie mi wmówić, że się nie nadaje, nie wiem co chcecie udowodnić.

Składałem już kilka motorków, tu jeden z nich. LINK

Nie ma co porównywać bo to całkiem inne bajki.

 

"kola z oponami za 5 tys???" , "takie jak na zdjeciach z oponkami to ponad 7 tys pln"

- zajebista różnica przy cenie 70.000 zł, pisałem, że to nie cennik !!!

 

"ja naprzyklad widze duza luke w rynku bo nadal nikt nie zapycha go ladnymi dieslami" - zapychaj

 

dani472 - czytałeś temat od początku ?

Zbędny komentarz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nie krzycze mnie ten pan poprostu zaczał bawic swoja wiedza która teraz próbuje zmieniac. NA ZADNE Z MOICH PYTAN NIE UMIE SENSOWNIE ODPOWIEDZIEC WIEC JAKI SENS PYTANIA O COKOLWIEK POGADAMY JAK POPRZE SWOIJE NIBY ARGUMENTY CZYNAMI.. JA WIEM JEDNO ZE NA PEWNO NIE ZAMÓWIŁ BYM MOTOCYKLA U KOGOS KTO TAKA WIEDZA I UMIE TAK WSZYTSKO DOBRZE WYTŁUMACZYC. NIE WYBRAŁ BYS TEJ FELI TO ZORIENTUJ SIE ILE KOSZTUJE TWOJA JAKI WIDZISZ PROBLEM TO WŁASNIE TY UDOWADNIASZ ZE CHCESZ SKŁĄDAC GOTOWE PODZESPOŁY A NIE TWORZYC COS NOWEGO. JAK DLA CIEBIE MOZE BYC ZNACZYC BUDOWA MOTOCYKLA OD ZERA SKORO KUPUJESZ GOTOWA RAME KOŁA ITP NIE ROZUMIEM TEGO GUBISZ SIE W SWOIM MYSLENIU I PRÓBUJESZ TO ZGONIC NA KAZDEGO TYLKO NIE SIEBIE. JESLI SKŁĄDAŁ BYM KOMUS MOTOR POZWOLIŁ BYM MU ZDECYDOWAC O KAŻDYM SZCZEGÓLE I WSZYSTKO WYTŁUMACZYC OD A DO Z..

PRZYGOTOWAŁ BYM FELE I WZÓR POD CAŁY MOTOCYKL TAK ZEBY KTO NA NIEGO SPOJRZAŁ WIDZIAŁ WIEDZIAŁ O CO CHODZI. JUZ PISAŁEM ZE WZORY ROBIONE PO RAZ KTÓRYS WYCHODZA TANIEJ INTERESUJE CIE TO ZAMAWIAJ I LICZ PIENIAŻKI

 

Heh ja nie krzycze mnie ten pan poprostu zaczał bawic swoja wiedza która teraz próbuje zmieniac. NA ZADNE Z MOICH PYTAN NIE UMIE SENSOWNIE ODPOWIEDZIEC WIEC JAKI SENS PYTANIA O COKOLWIEK POGADAMY JAK POPRZE SWOIJE NIBY ARGUMENTY CZYNAMI.. JA WIEM JEDNO ZE NA PEWNO NIE ZAMÓWIŁ BYM MOTOCYKLA U KOGOS KTO TAKA WIEDZA I UMIE TAK WSZYTSKO DOBRZE WYTŁUMACZYC. NIE WYBRAŁ BYS TEJ FELI TO ZORIENTUJ SIE ILE KOSZTUJE TWOJA JAKI WIDZISZ PROBLEM TO WŁASNIE TY UDOWADNIASZ ZE CHCESZ SKŁĄDAC GOTOWE PODZESPOŁY A NIE TWORZYC COS NOWEGO. JAK DLA CIEBIE MOZE BYC ZNACZYC BUDOWA MOTOCYKLA OD ZERA SKORO KUPUJESZ GOTOWA RAME KOŁA ITP NIE ROZUMIEM TEGO GUBISZ SIE W SWOIM MYSLENIU I PRÓBUJESZ TO ZGONIC NA KAZDEGO TYLKO NIE SIEBIE. JESLI SKŁĄDAŁ BYM KOMUS MOTOR POZWOLIŁ BYM MU ZDECYDOWAC O KAŻDYM SZCZEGÓLE I WSZYSTKO WYTŁUMACZYC OD A DO Z..

PRZYGOTOWAŁ BYM FELE I WZÓR POD CAŁY MOTOCYKL TAK ZEBY KTO NA NIEGO SPOJRZAŁ WIDZIAŁ WIEDZIAŁ O CO CHODZI. JUZ PISAŁEM ZE WZORY ROBIONE PO RAZ KTÓRYS WYCHODZA TANIEJ INTERESUJE CIE TO ZAMAWIAJ I LICZ PIENIAŻKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli chcesz prowadzić rozmowę to pisz w miarę po POLSKU bo tego się czytać nie chce.

"JAK DLA CIEBIE MOZE BYC ZNACZYC" - Chce te motory składać i wysyłać na zachód: Belgia, Francja, Holandia". Umiesz czytać ?? !!!!

Nie chce budować tylko składać !!! Nie widzisz różnicy.

1.W, którym momencie popełniłem błąd merytoryczny świadczący o braku mojej wiedzy ?

2. Na które z Twoich pytań nie odpowiedziałem sensownie ?

3. W, którym momencie powiedziałem, że chce tworzyć coś nowego ?

 

 

 

PS. Jedna z Holenderskich firm Zodiac Performance już bierze do siebie pierwsze egzemplarze tego motocykla więc coś ma w sobie pomimo braku historii i wymyślanych felg.

 

Mam jeszcze pytanie do kolegi alonzoo ile racjonalnie powinien kosztować (za ile ty byś zrobił) zestaw kół z kapciami takie jakie są w omawianym motocyklu. Z tego co mi się wydaje są to felgi dwuczęściowe, może się mylę, tył 200 ?

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy włączyli się do dyskusjo-kłótni :D

Edytowane przez mahermnih1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się chłopaka jak rzep psiego ogona. Odnoszę wrażenie , że po prostu Wam szkoda , iż ktoś ma jakiś dobry pomysł i od razu chcecie go zdołować, no ale tak to jest zazwyczaj na forach internetowych - każdy jest cwaniak. Kolega pitner to już w ogóle , piszesz chłopie jakbyś miał 12 lat i do tego krzyczysz, najpierw zapoznaj się z netykietą i ortografią a dopiero potem się udzielaj, czytam Twoje wypowiedzi w tym temacie i w ogóle nie wiem o co Ci chodzi.

Sorry za małego offtopa, ale nie mogłem się powstrzymać !

Kolego mahermnih - nie przejmuj się wypocinami tych "fachowców", nie są z tej branży więc co oni mogą wiedzieć o takich motocyklach i o zapotrzebowaniach klientów z krajów zachodnich ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się chłopaka jak rzep psiego ogona. Odnoszę wrażenie , że po prostu Wam szkoda , iż ktoś ma jakiś dobry pomysł i od razu chcecie go zdołować, no ale tak to jest zazwyczaj na forach internetowych - każdy jest cwaniak. Kolega pitner to już w ogóle , piszesz chłopie jakbyś miał 12 lat i do tego krzyczysz, najpierw zapoznaj się z netykietą i ortografią a dopiero potem się udzielaj, czytam Twoje wypowiedzi w tym temacie i w ogóle nie wiem o co Ci chodzi.

Sorry za małego offtopa, ale nie mogłem się powstrzymać !

Kolego mahermnih - nie przejmuj się wypocinami tych "fachowców", nie są z tej branży więc co oni mogą wiedzieć o takich motocyklach i o zapotrzebowaniach klientów z krajów zachodnich ? ;)

 

:lalag: Bo taka Polska jest wlasnie...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piastę do aluminiowych felg mam dorabiać ? twoje słowa

jakie koszty widzisz z transportem i wystawieniem tego na zachodzie nastepne moje pytanie.

studiujesz polonistyke???? ja twoich wypowiedzi tez nie do konca rozumiem ale wszystkiego idzie sie domyslic.

jesli chcesz składac to kup sobie kit bike wszystko z mojej strony. nastepnym razem nie zawracaj czterech liter jesli gdzies masz cudze opinie

 

nie kolego na nikogo nie krzycze fakt miałem właczony lock ale to nie znaczy ze na kogos krzycze na poczatku popierałem pomysł i widziałem jakis sens tego co pan chce robic i jesli mu sie uda odniesc jakis sukces to chwała jemu. ja wyrazam swoje zdanie ze nie zamówiłbym motocykla u kogos kto nie umie odpowiedziec na moje pytania i który to powinien mnie nakłaniac do siebie a nie zniechecac

 

a pisałem tak bo jestem tu z doskoku. zainteresował mnie troszke temat ale widac niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piastę do aluminiowych felg mam dorabiać ? - sam z siebie robisz .....

Widzisz pytajnik ? Nie wiedziałem co ty chcesz obrabiać w gotowych felgach.

Postawiłem Ci retoryczne pytanie. Dla mnie aluminiowa felga to jedna całość.

Wysyłałem już motory do Belgi koszt około 600 zł.

"jesli chcesz składac to kup sobie kit bike " - w porę kolego, czy ja gdzieś pisałem, że chce motor od zera składać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla twojej widomosci w biznesie motocyklowym siedze juz dlugo.

jezeli chcesz zostac skladaczem to nie zrobisz na tym pieniedzy.

ja tylko konstruktywnie podpowiadam bo motocykl za duze pieniazki to juz konkretna zabawa a pitner dobrze prawi mowiac ze trzeba go robic pod klienta.

chcesz komus budowac moto wiec zaczynamy od ramy pozniej wzory na kolach.

do tego dopasowujemy wzory na spacerowkachi inne detale do motocykla.

zbiornik lampa itd wszysko tak jak sie klientowi podoba.

itd itd

 

nie chcesz sluchac to nie sluchaj ale nie sadze zeby udalo sie znalezc naiwniaka co zainwestuje 50 tys w marzenie motocyklowe kogos kto chce poskladac motocykl z czesci.

 

za komplet kolek musisz policzyc minimum 5000pln do tego tarcze hamulcowe ok 600-900pln opony ok 1500 pln oski kola i nakretki jakiies 200 pln

co daje na kolach ok 7500pln

tu zbladziles o jakies 2500 pln

kilka takich wpadek i caly misterny plan .......

 

jak masz gotowy biznes plan to zarzuc go dla informacji

jest tu wielu konkretnych gosci wiedza duz w zakresie budowania.

 

 

przy rejstracji sama nie jest potrzebna ksiazeczka spawacza ani atest na rame

 

a ty pitner przestan mowic komukolwiek na FORUM NA PAN!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat czytałem od początku a za mój daremny post przepraszam

 

ale składanie motocykla z różnych części katalogowych niestety ale chyba nie jest takie łatwe jak się wydaje ale może się mylę bo nigdy takiego czegoś nie robiłem ale wiem że budowa albo składanie motocykla w teorii jest niby łatwe i może być nie wiem jak dobrze zaplanowana ale jak to potem wychodzi w praktyce tak nie jest ( sam się o tym przekonałem :):):):) )

a przez te komentarze ludzie chcą ci tylko uświadomić że istnieją problemu o których jeszcze nie myślałeś, a poza tym gdyby każdy ci pochlebiał to by to całe forum nie miało sensu :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co daje na kolach ok 7500pln - w moich prywatnych obliczeniach wziąłem 8000 zł więc nie jest źle

Co do książeczki oki pomyłka

"jak masz gotowy biznes plan to zarzuc go dla informacji" - nie ma takiej opcji

"jezeli chcesz zostac skladaczem to nie zrobisz na tym pieniedzy" - jak już pisałem docelowo nie chce

Może kiedyś odezwę się do kolegi alonzoo w sprawie części.

 

 

Miałem wkleić streszczenie ale znów zacznie się wrzawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile ta rama kosztuje oraz ile kosztuje komplet.

Chce te motory składać i wysyłać na zachód: Belgia, Francja, Holandia.

 

Witam

sory tak się podepnę, w ostatnim poście pisałeś że nie chcesz składać tych motocykli, a w 2 poście tego tematu napisałeś że chcesz więc jak to w końcu jest ??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...